Nové lávové headsety Plantronics RIG a „šestistovka“ k tomu

V široké nabídce sluchátek a headsetů se člověk vzhledem k množství výrobců zákonitě musí ztratit, proto jsme se dnes rozhodli představit vám novinky z dílny značky Plantronics. Neotřelý design, kvalitní reprodukce zvuku, mikrofon a kompatibilita napříč zařízeními to jsou přesvědčivé charakteristiky všech modelů.

ilustrace_1_plt-rig

Plantronics RIG 505 Lava a RIG 515HD Lava

Oba produkty navazují na předchozí verzi a přináší zajímavé, černo-oranžové, lávové pojetí barevnosti. Netradiční konstrukce skládající se z pevného hlavového mostu, flexibilní polstrované čelenky a futuristicky vyvedených náušníků, je plně nastavitelná tak, aby padla každému uživateli.

Dynamické 40mm měniče jsou zasazeny do dobře izolovaných, pohodlných náušníků s paměťovou pěnou blokující okolní hluk. Reprodukují kvalitní zvuk s nízkou frekvencí rezonátorů pro posílení basů, aniž by zničily klíčové středy a výšky.

ilustrace_2_plt-rig505lava

RIG 505 Lava nabízí stereo zvuk a připojení pomocí klasického 3,5mm jack konektoru a Y adaptéru rozdvojujího signál pro sluchátka a mikrofon, díky kterým je headset kompatibilní jak s počítačem či notebookem tak s konzolemi a chytrými telefony.

RIG 515HD Lava je pokročilejší, připojíte jej k počítači pomocí USB a poskytuje prostorový Dolby 7.1 kanálový zvuk.

ilustrace_3_plt-rig515hdlava

Plantronics RIG 600

Modernější lehká konstrukce v černé barvě se zlatými doplňky je nejen kvalitním headsetem, ale také stylovým doplňkem. Důraz je kladen zejména na design a pohodlí při nošení, které zaručují polstrované náušníky a hlavový most. Disponuje 40mm měniči uloženými ve složitelných mušlích pro vynikající zážitky při poslechu hudby, sledování videa nebo hraní her.

ilustrace_4_plt-rig600

V balení jsou dodávány dva snadno vyměnitelné kabely. Jeden s klasickým nastavitelným mikrofonem vedoucím od náušníku před ústa druhý s integrovaným mikrofonem v ovládání hlasitosti na kabelu, kde také najdeme tlačítko pro příjem hovoru. Oba s jedním 3,5mm konektorem pro použití s chytrým telefonem či tabletem. K dispozici je však Y adaptér se dvěma 3,5mm konektory pro připojení k počítači a konzoli.

Jako headsety z jiné planety působí robustní, netradičně vypadající portfolio Plantronics sluchátek. Kromě zajímavého designu nabízí velmi kvalitní zvuk a mikrofon. RIG 505 a RIG 600 si navíc rozumí jak s PC, Mac tak s konzolemi Xbox a PlayStation, tablety a smartphony. RIG 515 se pyšní Dolby 7.1 kanálovým zvukem a USB připojením. Tak po jakém sáhneš? Všechny tři modely můžeš podrobněji prozkoumat a koupit na CZC.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *