Novou Lego hrou budou Úžasňákovi od studia Pixar – NOVINKY

Lego hry tu s námi vždy byly, jsou a vždy také budou. Je to jakési osvěžení jinak standardních herních sérií, jako například Star Wars či Pán prstenů. Myslím si, že Lego hry by měl okusit každý, kdo alespoň lehce tíhne k tématu, kterému se ta či ona Lego hra věnuje, ať už jde o videohru či filmovou a knižní sérii. Nechci subjektivně hodnotit všechny Lego hry, které jsem za svůj život hrál, ale bylo jich dost a vlastně žádná ve mě nezanechala špatný dojem. Ať už jde o všudypřítomný humor, který do různých sérií Lego hry vnáší, tak o znovuhratelnost a nespočet sběratelských předmětů, které je možné sebrat. Lego her je opravdu mnoho a k tomu všemu nás v létě navštíví další téma zpracované do Lego světa – kostičky se přesunou do světa Pixar a filmu Úžasňákovi.

Když jsem byl na základní škole, Pixar jsem hltal od nevidím do nevidím a s mým vývojem se to vlastně až zase tolik nezměnilo. Jednou z mých nejoblíbenějších sérií byli i Úžasňákovi. Ti letos přifrčí do kin znovu, tentokrát v druhém filmovém zpracování, na které jsme si museli počkat více než 10 let, ale krom toho také v podobě nové Lego hry. Byť samotný námět filmu Úžasňákovi se nikdy samostatného a fyzického Lego zpracování nedočkal (na rozdíl například od Star Wars či Harry Potter), zdá se, že videohra je pro to jako stvořená – koneckonců budeme v ní moci ovládat rodinku, která je plná superhrdinů.

Ještě zcela neznáme, o jaký příběh ve hře půjde, ale podle traileru můžeme domýšlet, že se bude věnovat příběhu obou filmových zpracování. Každopádně víme, že kostičkový Lego titul Úžasňákovi se objeví na pultech obchodů již v červnu, konkrétně 15. června 2018 a zamíří klasicky jak na PC, tak na Xbox One, PlayStation 4 a dokonce i Nintendo Switch; protože prostě proč ne, že? Pokud vás Lego hry baví, stejně jako mě, neváhejte a svou konzoli připravte na tunu zábavy se superhrdinskou rodinkou Parrových.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *