Nový datadisk Legion pro World of Warcraft

Od vydání online RPG hry World of Warcraft uplynulo již dvanáct let, což je vzhledem k rychlosti pokroku v herním průmyslu velmi dlouhé období. V průběhu let si hra získala nespočet věrných fanoušků, kteří jí zůstávají věrni až do současnosti a zatím se neobjevilo nic, co by jí dokázalo v daném žánru překonat. Za zmíněnou dobu existence hry stihli vývojáři vydat již pět datadisků.

Místem představení nového datadisku byl veletrh Gamescom v roce 2015. Rozšíření nese název Legion a již teď si ho je možné přeobjednat, k jeho vydání by mělo dojít v létě letošního roku. Příběhově bude nové rozšíření navazovat na datadisk Warlords of Draenor z roku 2014. Nyní bude hlavní hráčův úkol zamezit démonům z Burning Legion vyvolat Dark Titana, díky kterému by rádi obsadili Azeroth.

477761

Součástí rozšíření je i možnost hrát za novou herní třídu s názvem Demon Hunter. Ta disponuje propracovanějším vytvářením postavy až do detailů v podobě rohů na hlavě, tetování nebo různé šířky těla. Bezpochyby nejzajímavější novou funkcí bude možnost dvojitého skoku, ta se otevře pouze u nové herní třídy a zpřístupní tak hráčům místa, na která dosud nemohli, nebo jim poskytne znatelné výhody v soubojích.

Na mapě světa se také objeví nová lokace s názvem The Broken Isles. Ostrovy, které budou epicentrem celého příběhu a invaze démonů hráčům poskytnou nově vytvořené herní lokace se spoustou nových dungeonů a raidů.

WorldMap-TheBrokenIsles-BlizzCon2015

S rozšířením přichází i zvýšení maximálního levelu postav na úroveň 110 a při koupi datadisku Legion se otevře možnost okamžitého vylepšení kterékoliv postavy na level 100. To slouží samozřejmě k tomu, aby se mohli nový majitelé datadisku okamžitě ponořit do příběhu.

Znatelné změny se dočká i PvP systém, v jehož rámci bude zpřístupněn úplně nový strom dovedností, který má hráčům pomoc při soubojích. Vývojáři také chtějí posílit zážitek z hraní jednotlivých povolání. Proto se rozhodli vytvořit Class Order Halls neboli budovy, ve kterých se budou sdružovat hráči stejných povolání a vytvářet skupiny s podobnými zájmy.

Datadisk Legion přichází s řadou nových prvků, ale zatím nemůžeme soudit, zdali to bude stačit na překonání velmi úspěšného předchozího rozšíření Warlords of Draenor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *