Nový Mortal Kombat 11 se představuje v sérii trailerů – NOVINKY

Kdo by neznal Mortal Kombat? Nelítostnou brutální bojovku s důrazem na písmeno „K“. Před několika dny představilo studio NetherRealm, které tuto sérii bojovek již nějakou dobu spravuje, nejnovější díl jménem Mortal Kombat 11. Z něj již před oficiálním představením unikl seznam bojovníků, kde najdeme klasiky jako Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Kotal Kahn či Goro, ale také lahůdky jako je ženská verze Sub-Zera jménem Frost, či Kitana. A to, že se na nový Mortal Kombat máme proč těšit, dokazují jak oficiální trailery, tak i uniklé gameplaye.

První trailer ukazuje, jak bude vypadat příběhová kampaň. Ke slovu se zde dostane spousta záporných i kladných postav. Kampaň nikdy nebyla velkou zbraní Mortal Kombatu, ale vývojáři si dávají velkou práci u i jedenáctého dílu.

V traileru, který mapuje, jak hrát s postavami, vidíme postavu Gerase, jakéhosi polovičního džina z pouště, který umí manipulovat s časem. Zatím to vypadá velmi dobře a na Gerase se moc těšíme. V dalším traileru zaměřeném na postavu se dočkáme Sony Blade, speciální agentky, která se vydává bojovat se zlem.

A co by to bylo za Mortal Kombat nebýt oblíbených fatalit. Na ty se samozřejmě i v tomto díle vývojáři zaměřili. Jde hlavně o to, aby byly brutální, fatální a velmi krvavé, zkrátka aby potěšily naše oči a co možná nejméně zvedly náš žaludek.

Nový Mortal Kombat 11 je ohlášen na 23. dubna 2019 a již nyní jsou k dispozici předobjednávky. Hra vyjde na všechny standardních platformách, jako je PC, PlayStation 4, Xbox One a také Nintendo Switch. Už teď se těšíme na všechny ty postavy a fatality, které si budeme moci vyzkoušet. Krom toho, vývojáři si vzali to nejlepší z titulu Injustice 2, kde se ke slovu dostala i úprava výstroje bojovníků a další vychytávky. Těšíte se?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *