Nový nášup slev s členstvím PlayStation Plus – TÉMA

Nedávno jsme vás informovali o tom, že pokud si platíte PlayStation Plus, tak na vás u některých tuzemských obchodů a provozovatelů služeb čekají zajímavé slevy. Na měsíc listopad to byla například 20% sleva na dovážkovou službu Dáme Jídlo nebo sleva na nákup židle DX Racer. Listopad se však pomalu loučí a za dveřmi je prosinec, který nabídne novou várku zajímavých slev pro předplatitele služby PlayStation Plus.

Některé slevy platí stále i na prosinec, jako například sleva na speciální hráčské židle DX Racer, slevy na Mall.cz nebo i obchod Mironet. Bohužel pro hráče – jedlíky, Dáme Jídlo již potrvá jen do 30. listopadu, je tak třeba se najíst do syta, než sleva skončí. Mnohem zajímavější však je to, co přináší slevy na PlayStation Plus v prosinci, tedy jaké nové slevy se předplatitelů týkají. Prvním obchodem je e-shop Bonstella. Tam si můžete uplatnit 10% slevu při nákupu Blu-ray filmů, pozor však, výsledná cena musí být přes 500 korun.

Další slevy se týkají obchodu JRC, což jistě potěší nejednoho hráče. Jedná se dokonce o dvojitou slevu, buď si totiž můžete na JRC koupit vybraný herní merch, tedy dekorace a suvenýry k vašim oblíbeným hrám, či můžete sáhnout po zajímavém příslušenství pro vaši konzoli PlayStation. Sleva v obchodě JRC na merch či na příslušenství je 20 %. A nakonec sleva, která potěší snad úplně každého. V obchodě FootShop si totiž můžete zakoupit tenisky či jiné botky s fascinující slevou 20 % a to až do 31. ledna 2019.

Zatím tak slevy vypadají velmi zajímavě, jsme zvědaví, kam se budou akce dále vyvíjet a jestli nám v budoucnu například Sony dovolí zakoupit si například domácí spotřebič se slevou či oblečení a tak dále. Možností je spousta a doufejme, že v lednu či v únoru 2019 Sony přispěchá s dalšími novými slevovými akcemi. Všechny slevy, o kterých dnes byla řeč, si můžete přehledně zobrazit zde a uplatňují se úplně stejně jako předtím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *