Obchodování ve hrách – NOVINKY – Jak si přivydělat?

Tím že jsem své dětství propařil dnem i nocí na MMORPG hrách a občas se mi z těchto her někdy vrátilo pár peněz, tak jsem se rozhodl, že si pro vás připravím článek o obchodování ve hrách a následném „přivydělání“ při hraní vaší oblíbené hry, u které se bavíte. Samozřejmě tyto „výdělky“ nedorovnají čas, který strávíte v práci. Ale prostě, získat nějakou tu stovečku – tisícovku, to se oplatí.

Já osobně jsem kdysi hrával nejvíce Lineage 2, konkrétně na serveru Dragon Network, poté jsem hrával střílečku Battlefield Heroes – zde se obchodovat bohužel nedalo, League of Legends – zde se taktéž obchodovat nedá, CS:GO a Metin 2. Osobně můžu říci, že nejlépe se mi obchoduje v Metinu.

Jak vlastně na to? Jsem hráčem „nového“ serveru na Metinu – ofík – Mithgard za postavu Regard. V čem tedy tkví to kouzlo výdělku? Je to vcelku jednoduché, je ale zapotřebí mít nějaký kapitál do začátku. Buď si na vše vyděláte a postupem začnete obchodovat, nebo si koupíte za peníze herní měnu a jde to snáz, a rychleji se vám vše vrátí.

Například v Metinu se dá vydělávat dropováním, vylepšováním nebo obchodováním. Já osobně preferuji obchod. Je to jednoduché, a to ve všech ostatních hrách, nemluvím pouze o metinu. Řekneme, že máte 50 milionu. Chodíte po obchodech a základní chyba v obchodování je ta, že člověk otevře shop, a jen očima koukne, aha, zde nic není, nic odtud nechci, jdu na další stánek. Chyba je v tom, že si musíte projet všechny věci v shopu, jestli se někdo náhodou nespletl, a nedal cenu o jednu nulu menší. Bum, z věci co stojí 5 milionu, máte věc za 500 tisíc a vy byste si mohli říct, paráda výdělek 4,5 milionu. Opak je ale pravdou, dát tuto věc do shopu za 5,5-6 milionu, co já vím, i více, pokud tuto věc někdo bude nutně potřebovat, a nikdo jiný ji nebude zrovna nabízet, vezme vám ji. To samé věci na vylepšování. Skupuju nebo dropuju věci na kování, popřípadě vykoupím i drahé kousky ve městě – musí to být ale věci, co nepadají jen tak a nemá je každý druhý, ale zase za to je jich potřeba hodně – a následně zvednu cenu daného produktu, protože v daném okamžiku jsem jeden z mála vlastníku daného produktu. A „byznys“ může začít.

Stará fotečka z Ganymede

Ano, takhle jednoduché to je, ale zatím jsem řekl pouze ty levnější věci. Co ale například brnění? Víte že každý den 3 lidi píšou, že koupí to a to brnění za tolik a tolik milionu. Dáme si částku 40 milionu. Vy najednou uvidíte ve stánku dané brnění za cenu 40 milionu a zkusíte napsat člověku, jestli vám to nesleví. Pokud ano, máte vyhráno, pokud ne, můžete jej koupit a prodat stejně za dráž.

 

Risk je zisk, a pokud se nebojíte, můžete si pěkně vydělat. Nedávno jsem koupil Full item ebenky +9 za 42 milionu na protočení, a přes večer šly za 65 milionu. To je 100 koruna za to, že jsem se nebál něco koupit, a to se vyplatí.

A jako poslední píšu o drahých věcí. Psal jsem si s borcem, co koupil snad jediný meč, který je na +9 za 2000 korun. Jenže prodávající borec neměl ani tucha o tom, kolik tento meč může mít cenu, a ten, který jej koupil, má za něj nyní nabídku 6000 korun. Jde pouze o to chtít, být vytrvalý a hlavně !!! ZNÁT CENY !!! Potom už jen stačí si domluvit prodej s někým – osobní schůzka, nebo přes 3. osobu a je to.

V Csku to je to samé, koupíte levný skin, a prodáte ho za dráž, popřípadě nakoupíte levné nálepky, a počkáte rok a máte je za dvojnásobek ceny – to se vyplatí, pokud vám nevadí dlouho čekat.

Samozřejmě občas se stane, že šlápnete vedle a koupíte drahou věc, kterou nemůžete prodat, to se občas stane, s tím musíte počítat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *