Očekávaný Vampyr se představuje na novém videu – NOVINKY

Rok 2018 je pro mnohé z nás velice úspěšným rokem. Pro mě je jím už jen pro to, že vychází obrovské množství skvěle vypadajících her. Ať už jde o skvěle hodnocené RPG God of War, rubačku Monster Hunter, na konci roku i nový FIFA, NHLko (snad s novým enginem) a také Battlefield V, o kterém zatím víme pramálo. Letos, dokonce velmi brzo, vychází i dlouho očekávaný titul od studia Dontnod Entertainment, které světu přineslo například skvělou adventuru Life is Strange, i s jejím pokračováním. Jejich nová hra se jmenuje Vampyr a již podle názvu jistě tušíte, o čem asi děj bude vyprávět.

Zahrajeme si v kůži doktora Jonathana Reida, jenž je během epidemie španělské chřipky v první polovině dvacátého století pokousán upírem. Stojí však před rozhodnutím: bude dál pomáhat lidem a přemůže tak své zvířecí já, či začne využívat svých schopností démona k potlačení vlastního já? Hra se odehrává v Londýně, jak ale nový trailer ukazuje, bojovat nebudete jen proti katolicky založeným měšťanům, ale i proti dalším démonickým stvořením, jako například vlkodlakům. Důležité bude hlavně sát krev, rozhodnete-li se tedy, že budete zlým upírem. Ta na vás bude čekat v tepnách nicnetušících občanů. Rozhodnutí, koho kousnete a koho necháte žít, bude jen na vás, ale pozor, hlad může být neúprosný.

Vampyr je v procesu vývoje již přes dva a půl roku, ale nyní konečně přichází čas, kdy se na titul budeme moci podívat na vlastní oči. To protože Vampyr od studia Dontnod Entertainment vychází již 5. června, tedy ještě před velkolepou akcí E3, a to na PlayStation 4, Xbox One a pochopitelně i na počítače s Windows. Hra se klasicky objeví v obchodě Steam, pokud tak vaše železo splňuje hardwarové nároky, není co řešit. My, konzolisti, to máme jednodušší, o to víc se ale na hru těšíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *