OMEN Komunitní bitva – ukaž, kdo je lepší a vyhraj

20. 09. 2016 Miroslav Tomšů
1 315 zhlédnutí

Fanoušci a hráči počítačových her zpozorněte. Přichází netradiční projekt, který nadobro rozsekne dlouhodobý problém dvou znesvářených konkurenčních hráčských komunit. OMEN Komunitní bitva proti sobě staví populární MOBA hry League of Legends a Dota 2 resp. jejich hráče. Zapoj se i ty a podpoř svojí hru!

Jedinečný projekt OMEN Komunitní bitva se odehraje na dvou největších lokálních komunitních portálech pro dané hry. Čtyři kvalifikační turnaje ve hře Dota 2 se uskuteční na stejnojmenném webu DOTA2.cz a čtyři kvalifikační turnaje ve hře League of Legends proběhnou na portálu TRYHARD.cz. Celkový skutečný počet účastníků v turnajích rozhodne, kdo si odnese hlavní cenu a kdo „cenu útěchy“. Neváhej, podpoř svoji komunitu, registruj se a odehraj celý turnaj!

ilustrace_1__omen-komunitni-bitva

Vítězná komunita pro sebe ukořistí finálový turnaj o parádní ceny:

 • Herní notebook OMEN 15 od HP s procesorem Intel Core i7
 • Finanční prize money 6 000 Kč!

Ani slabší komunita nepřijde zkrátka a zabojuje ve finálovém turnaji B o:

 • Finanční prize money 10 000 Kč

Není na co čekat, opravdu je o co hrát! Tak nečekej, registruj sebe a pozvi své kamarády, sdílej tento netradiční projekt prostřednictvím svých FB stránek, YouTube videí, Twitch livestreamu aj. Ukaž, kdo je lepší? Komunita League of Legends nebo komunita Dota 2?

Hrajeme 1 vs. 1 tedy jeden proti jednomu, žádné týmy, týmové taktiky, ale jednotlivci a jejich vlastní skill na férovku proti sobě.

OMEN Komunitní bitva League of Legends – více informací, pravidla na www.TRYHARD.cz

 1. Kvalifikace – Pondělí 3. 10. 2016
 2. Kvalifikace – Sobota 8. 10. 2016
 3. Kvalifikace – Pondělí 10. 10. 2016
 4. Kvalifikace – Středa 12. 10. 2016

OMEN Komunitní bitva Dota 2 – více informací, pravidla na www.DOTA2.cz

 1. Kvalifikace – Středa 28. 9. 2016
 2. Kvalifikace – Úterý 4. 10. 2016
 3. Kvalifikace – Sobota 8. 10. 2016
 4. Kvalifikace – Středa 12. 10. 2016

Grandfinále OMEN Komunitní bitvy v obou hrách se uskuteční v neděli 16. 10. 2016 a budete je moci sledovat prostřednictvím livestreamu ARStudio (Dota 2) a Herdyn (League of Legends).

Projekt probíhá pod záštitou profesionální značky herních produktů OMEN od HP. Hlavní cenou je herní notebook OMEN 15 s procesorem Intel Core i7 přinášející výkon hodný vítězů. Design notebooku se vyznačuje podsvícenou klávesnicí Dragon Red se znakem OMEN pod ní a se stínovaným potiskem na víku. Vysoký výkon i při nízkých teplotách umožňuje konstrukce s dvěma ventilátory a 62 wattová baterie posazená naležato směrem k předku stroje, která zvětšuje plochu chladicího povrchu a rozšiřuje prostor pro proudění vzduchu.

ilustrace_2__omen-komunitni-bitva

Novinkou této značky je desktop OMEN X využívající nejvýkonnější grafické řešení až dvou karet NVIDIA GeForce GTX 1080 a spolu s procesory 6. Generace Intel Core i7 s možností přetaktování jsou plně připraveny na nastupující trend virtuální reality. Dostupný je v několika konfiguracích a pro moddery také samostatně moderní skříň s pečlivě promyšleným chlazením.

Více se o OMEN Komunitní bitvě dozvíš ZDE pro Českou republiku a ZDE pro Slovensko. Novinky o herních počítačích a noteboocích od HP najdeš na herním webu HP.cz/gaming a HP.sk/gaming.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0