Orcs Must Die! 2 – RECENZE – Tower Defense

  • Datum vydání: 30.7.2012
  • Žánr: Tower defense, akční
  • Vývojáři: Robot Entertainment

Rádi čelíte hordě nepřátelům, kteří se na vás valí ze všech stran a vy ani nevíte, na koho se dříve vrhnout? V této hře je takových momentů opravdu dostatečně – hlavně orků a různých mutantů.

orcs must die

Ve hře je možnost – oproti Orcs Must Die!, vybrat si mezi mužskou a ženskou postavou. Hra by se dala zařadit mezi mix 3rd akci a také něco, jako jsou hry typu tower defense. Za každou postavu, si vylepšujete dané pasti, kouzla a zbraně.

Vaším úkolem, je chránit vaší základnu, a naopak ničit a zabíjet hordy orků, kteří se valí z různých přívalových cest. Ze začátku jsou mise velmi jednoduché. Máte jednu přístupovou cestu, kterou si chráníte, nic složitého. Postupem času se ale přidávají cesty, které vás nenechají si ani na okamžik odpočinout. Na konci může být 4 a více cest, tudíž záleží na volbě vašeho arzenálu. Zabíjet orky můžete více způsoby. Pomocí zbraní – pistole, meče, kuše, hůlky / pastí – sekáče, nože, pružiny, jedové oblasti, lávové hrnce atd… / a pomocí kouzel – mráz, blesk, jed a mnoho dalšího.

orcs must diee

Tato hra není jako ostatní hry, kde se na vás valí horda nepřátel, a vy je pouze vybijete levou zadní. Tady musíte uvažovat, kde a kdy danou past postavit. Pokud se vám jedna past aktivuje moc brzo, může to znamenat prohru. Ke zdolání a zabití všech v okolí, vám také můžou pomoci trpaslíci, kteří velmi účinně hází miny. Nejde vám projet mapa, se kterou se již trápíte nějakou dobu? Zkuste přestavět své pasti a zjistěte, jak si budete vést. V některých mapách je velmi důležité rozložení pastí, protože někdy ani nebudete stíhat dvě a více cest najednou.

Orcs Must Die! 2

V této hře sice není žádný příběh, ale stále to stojí za to. Upgrady se vám přidávají podle zvolené obtížnosti, tudíž pokud budete hrát na nejtěžší úroveň, budete si moci dovolit lepší věci rychleji. Pokud ale máte rádi výzvy, můžete celou hru projet se základními pastmi, což vám zabere nemálo času.

+ Rychlá hra na odreagování, zajímavé provedení celé hry, jedna z mála lepších tower defense, CO-OP mód

– Absence děje, krátká hrací doba, občasné bugy

Hodnocení: 7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.