Outbreak Island – NOVINKY – Odlehlý ostrov a vládní experimenty!

Uvězněni na ostrově, který opustili všichni kromě výsledků vládních experimentů? Ostrově, který vláda odřízla od zbytku světa, aby se cokoliv, co tam je nedostalo ven? Aby se ostatní nedostali k utajovaným a nebezpečným experimentům? Asi chápete, kam mířím, tady jde o cestu za přežitím na Outbreak Island.

  • Datum vydání: bude oznámeno
  • Vývojář: Tiny Magicians
  • Platformy: Microsoft Windows

Outbreak Island je survival hra s detektivními prvky. Hlavní protagonista detective Howard Chapman má mnohem víc otázek než já, ohledně dění na ostrově. Taky hádám, budou o dost konkrétnější a někam povedou.

Tak jako tak se detektiv vydává pod rouškou tmy na ostrov Erlsen, aby rozjel svoje pátrání. S místními není něco v pořádku, všichni se po záhadném experimentu jakoby pomátly. No všichni, ti kteří měli tu smůlu a zachovali si zdravý rozum jsou teď štvaná zvěř. A jak už padlo na začátku, tamní vláda nechce, aby se o tomhle bezvýznamném incidentu mluvilo. Takže nečekejte moc pomoci od zeleně svítících obyvatel ostrova nebo jiných.

Jste prostě odkázání jenom sami na sebe a vlastní schopnosti. Survival prvky jako stavba vlastní základny, kam se můžete v případě potřeby (myšleno noc) uklidit je samozřejmost. Stejně jako shánění surovin na crafting nástrojů, zbraní a podobných výmyslů během dne.

A ve volném čase, potom co si napakujete batoh jídlem a náboji, je na řadě průzkum. Protože čím dřív přijdete na to, co se kolem děje, tím dřív můžete zase vypadnout. Se všemi důkazy, pečlivě zaznamenanými na digitální kameře, kterou sebou detektiv všude tahá.

Outbreak Island má na své Steam stránce už teď dostupné bezplatné demo. Můžete si tak vyzkoušet, jak dlouho přežijete s omezenými surovinami mezi přeměněnými obyvateli ještě před vydáním. Kdy hra dorazí ještě vývojáři nesdělili a tak můžeme zatím jenom čekat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *