Overwatch – Novinky – One-year anniversary

Za dva dny tomu bude přesně rok, kdy nás Blizzard všechny povolal do služby pomocí hry Overwatch. Jak je mu to podobné, tak u každé jeho hry vždy přidává za rok kolem osmi až deseti tématických „eventů“. Takže je tedy jasné, že nějaká ta „narozeninová oslava“ určitě bude.

Co se všechno za poslední rok stalo ? No, mohli jsme vidět pět skvělých „eventů“, zažít čtyři sezóny, dočkat se tří nových postav do hry a bude toho dozajista mnohem více. Overwatch si tímto získal mnoho příznivců a myslím si, že ještě stále získává.

Ale teď už ke zmiňovanému výročí. První věc, která nás připravila a ujistila jaký datum bude probíhat tento „event“ bylo krásně zpracované video. Druhá věc co nás čeká jsou tři nové aréna mapy, které budou údajně použity pro mód hry jako je 3v3 a 1v1. Dále nás čekají nové „skiny“. Z korejského Twitteru se k nám postupně dostávají nové informace a náhledy k „eventu“. Svůj legendární „skin“ budou mít postavy Soldier 76, Pharah, Zarya a Bastion. Konečně také budeme mít taneční „emoty“ a to pro Sombru, Symmetru a Lucia. Snad se jich dočkáme i pro ostatní postavy.


Už stačí tedy jen vydržet dva dny a společně se všemi fanoušky a hráči Overwatch oslavit ten krásný rok. Nakonec už jen přidávám sice staré, ale krásně propracované, zmiňované video, které nás připravuje na tuto oslavu jednoho roku. Oslavovat budeme už od 24.5.2017 do 12.6.2017.

 

 

Ondřej Knap

Student Společenských věd na Fakultě filozofické v Ústí nad Labem. Už od svého dětství je vášnivý hráč srdcem a duší. Je velkým fanouškem Star Wars série, ale také je vyznavačem zimního sportů, převážně snowboardingu. Mimo to má také rád řeckou mytologii, anime a tetování. Jeho oblíbenými žánry jsou RPG (Dark Souls série), FPS a nepohrdne ani oddechovou sportovní hrou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *