Overwatch: Summer Games – NOVINKY

Letní olympiáda v Riu je v plném proudu a dokonce se letos z Brazílie dostala až do Overwatche, i když v docela netradiční formě. Od 2.8. do 22.8. si totiž můžete kromě klasického herního módu zahrát ještě Lúciobal.

luciobal

Hráčům, kteří znají populární hru Rocket League, bude tento nový mód dost povědomý. Namísto za motorová vozidla zde můžete hrát pouze za Lúcia na speciální mapě jménem Estádio das Rãs, kterou tvůrci umístili přímo do srdce města Rio de Janeiro. Hrají zde proti sobě dva týmy, každý o 3 hráčích a jejich úkolem je v průběhu 4 minut zaskórovat co nejvíce gólů do protivníkovy branky. Lúciovy útoky byly na této mapě samozřejmě změněny, aby vyhovovaly tomuto módu – prvním jeho útokem je úder sloužící k odražení míče, druhý útok k odrážení nepřátel mu zůstal, spolu také s jízdou po zdi a jeho ultimátní schopnost nyní přitáhne míč přímo k Lúciovi, nehledě na to, kde se právě na mapě nachází. Nejčastější a vlastně jednou z nejúspěšnějších taktik se tak stalo to, že si Lúcio stoupne do nepřátelské branky (kde se nenachází žádné pole, jež by mu v tom zabraňovalo) a v nestřeženém momentu si míč přitáhne k sobě a rovnou tím dá gól. Kromě toho se také několika hráčům povedlo dostat se do hry i s jinou postavou, které zůstaly její schopnosti, a tak mohli každého nepřátelského Lúcia, který neměl příliš jak se bránit, během několika vteřin zabít.

lucioball

Kromě tohoto módu se změnila podoba i loot boxů, které jsou nyní opatřeny logem letošní olympiády a změnil se trochu i jejich obsah. Loot boxy nyní na omezenou dobu (do konce tohoto eventu, čili do 22.8.) obsahují speciální olympijské skiny, spreje, ikony, vítězné pózy a emotes, které již po skončení nebude možné nijak získat. Aby si na své přišli i hráči opředení neštěstím, tak každý z otvíraných boxů obsahuje aspoň jeden z těchto předmětů. Tak vzhůru do toho, než tento event skončí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *