Overwatch: Uprising – NOVINKY – Čekali jste velikonoce? Ne.

Většina z nás co hrají Overwatch čekali, že nám blizzdard přichystá velikonoce v podobě jarních, barevných skinů, boxů ve tvaru vajíček a mapy plné rozkvetlých jabloní. Omyl. Blizzard totiž zaplavili e-maily od hráčů, kteří chtěli coop akci (PVE) jako o halloweenu. A proto přišel UPRSINIG.

Děj se odehrává v budoucí minulosti a to konkrétně mezi Omnic Crisis a aktuální dějovou linkou. V tomto čase Overwatch zažívá zlatou éru, v ten čas kdy válka s roboty je téměř u konce, ale stále se bojuje. A v tu chvíli přichází nováček Tracer, pro kterou je Uprising první misí v rámci Overwatch.

Za čvteřici Tracer, Reinhard, Mercy a Torbjöjna musíme zabránit povstání Omniců v upravené mapě King’s Row (Londýn). V kooperaci proti robotům budete hackovat terminály přičemž na vás budou lézt Omnicové ze všech stran. Poté převezete payload a nakonec zabijete bose v podobě nekolika silných Orisa. Vsadím se že o halloweenském eventu jste si určitě chtěli zahrát i za jiné hrdiny. Blizzard si je toho vědom a tak do arcade přidal dva módy a to za čtveřici hrdinů, kteří podle dějové linky opravdu bojovali, automaticky s novýmy, opravdu povedenýmy skiny, nebo se čtveřicí libovolných hrdinů.

Největším lákadlem, samozřejmě kromě samotných arcadových modu, jsou skiny. Abych řekl pravdu, před pár týdny jsem přemýšel nad tím, jakto že ještě nejsou na všechny hrdiny skiny z doby zlaté éry overwatche. Blizzard mi přání splnil a vypadá to fakt dobře. Můžete posoudit sami. Nováčkovi Tracer to pravdu sekne. Na reindhartově brnění všechno krásně vinikne. Ale i naši záporaci dostali nové skiny z této éry.Dalším obsahem jsou samozřejmě nové highlight intra pro Torjbjörna, D.VA a Zenyattu, které jsou vážně povedené a nové emoty pro Hansa, Soldiera a Pharah. Nové archievmenty jsou samozřejmostí, bez nich by to nebylo ono. A nakonec nové boxy.

Eventu mám nahráno zhruba 5 hodin. Můžu říct že je určitě zábavný, skiny jsou pěkné, obsah je celkově dost povedený. A proto nemůžu doporučit nic jiného, než zapnout battle.net a hned se pustit do bitvy proti Omnicům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *