Oxygen not Included – NOVINKY – Postarejte se o svojí kolonii

23. 01. 2017 Zuzana Bumbová
1 604 zhlédnutí

Od Klei Entertainment, tvůrců Mark of the Ninja a Don’t Starve, přichází zajímavá novinka. Tato společnost již zabrousila do mnoha různých žánrů a nehodlá svůj repertoár nijak omezovat – tentokrát se vydají dál než kdy dřív a vyzkouší si tvorbu manažerské strategie, a co víc – budete se starat dokonce o vesmírnou kolonii.

Jako každý správný správce kolonie musíte zajistit, aby vaši společníci měli dost jídla, byli hezky v teple a šťastní, a co víc – aby měli dostatek vzduchu. Ten se totiž na asteroidu ve velkém množství moc nevyskytuje. K tomu, abyste se zvládli o všechno postarat, budete muset postavit spoustu generátorů, kopat blíže a blíže k jádru asteroidu a stavět nové místnosti pro potřeby i potěšení. A udržet všechny obyvatele vaší skromné kolonie naživu a šťastné nebude levné a ani jednoduché, s tím rozhodně počítejte. Hra také disponuje velmi pěknou a také velmi specifickou skoro až komiksovou grafikou, která se ve značné míře podobá jejich předchozí hře – Don’t Starve, tedy alespoň co se textur prostředí týče, lidé ve hře vypadají spíše jako roztomilé děti, než drsně vypadající charakteři z Don’t Starve.

Datum vydání nám bohužel zatím nebylo odhaleno, ale předpokládá se, že tato hra vyjde již někdy v průběhu několika málo následujících měsíců, nejpozději pak v létě letošního roku. Tato hra zatím do velké míry připomíná i jiné podobné simulátory, například poměrně nový Fallout Shelter, a tak se snad v průběhu vývoje této hry objeví ještě nové informace a nové zajímavé struktury a herní mechanizmy, které by tuto hru ozvláštnily a udělaly výjimečnou oproti svým konkurentům, obzvlášť pokud tato hra nebude (na rozdíl od některých z ostatních) zadarmo.  Ale o tom můžeme nyní pouze spekulovat, jelikož vývojáři z Klei Entertainment nám již nějakou dobu nic nového neprozradili.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0