Palworld – Steam má nový hit! Střílečka s pokémony se vydařila!

Hra Palworld, která kombinuje roztomilost tvorů, jakými jsou Pokémoni, s akčními zbraněmi, včera vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S. Hra umožňuje hráčům lovit tvory, stavět základny a prozkoumávat rozsáhlou mapu. Po svém prvním vydání se dočkala pozitivních ohlasů a vysokých prodejů – za pouhých osm hodin se prodalo přes milion kopií. Palworld je v současnosti druhou nejhranější hrou na Steamu a získal si oblibu i na streamovací platformě Twitch.

Hra, kterou vyvinulo japonské studio Pocket Pair, nabízí unikátní variaci na známý koncept Pokémonů. Hráči mají možnost vyzbrojit stvoření střelnými zbraněmi a používat je jako dělníky v továrnách. Hra Palworld se stala v herní komunitě hitem, během 24 hodin od vydání se jí prodalo přes dva miliony kusů. Přestože je hra teprve v předběžném přístupu, už nyní sklízí chválu a na Steamu má maximální počet hráčů 639 048 s 92 % pozitivních uživatelských recenzí.

I když bylo uvedení hry na trh úspěšné, večer se objevily problémy s připojením k serverům, které vývojáři rychle vyřešili. Tým také pracuje na zlepšení stability serveru kvůli vysokému počtu současně hrajících hráčů. Vývojáři mají v plánu zavést nový obsah, včetně PvP bitev, výměny Pal a nájezdů proti bossům. Datum vydání těchto aktualizací zatím nebylo stanoveno.

Palworld umožňuje hráčům ponořit se do akční hry o přežití z pohledu třetí osoby s prvky RPG. Herní svět je plný lidí a tvorů zvaných Pal, z nichž každý má jedinečné schopnosti a dovednosti. Hráči mohou tyto tvory chytat, cvičit a bojovat s nimi, zatímco procházejí malebným prostředím hry.

Palworld úspěšně debutoval v herním průmyslu a přilákal velkou hráčskou základnu a pozitivní ohlasy. Díky kombinaci roztomilých stvoření a akční hratelnosti se hra rychle stala oblíbenou volbou mezi hráči. Vývojáři aktivně pracují na řešení případných problémů a přidávají nový obsah, aby hráčům vylepšili herní zážitek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *