PC Building Simulator – NOVINKY – Naučte se postavit si svůj snový počítač

22. 06. 2018 Jakub Fišer
1 925 zhlédnutí

Platforma Steam je mysteriózním místem, na které můžeme nalézt kvalitní tituly, jako například sérii Grand Theft Auto, sérii Call of Duty, a nebo mnoho a mnoho dalších zajímavých her. Pod tou slupkou kvalitního obchodu s herními digitálními kopiemi se však nachází místo, které by mělo být pro mnohé hráče zapovězené. A rovněž tak pro mnohé vývojáře. Sekce simulátoru je totiž na Steamu poměrně oblíbená a dají se v ní nalézt pěkné klenoty. Vlastně bychom mohli klidně každý týden napsat o jednom podivném simulátoru na Steamu a stejně by jich tam bylo pořád dost k objevování. Dobře, Goat Simulator asi již nic nepřekoná, ale co takhle zajímavý kousek v podobě PC Building Simulator.

Tato hra vlastně není ani tak bizarní, i když, záleží, jak se to vezme. Vaším cílem v ní je postavit si vlastní počítač. A zajímavé je, že hra musí počítat s tím, že jste si již v minulosti počítač museli postavit sami, neboť podobné simulátory jsou vesměs dosti náročné na výkon celého zařízení. Tedy po tom, co si v PC Building Simulatoru sestavíte vlastní stroj, tím hra nekončí. Můžete vyzkoušet, jak výkon počítače šlape v benchmarcích, jak funguje, a hlavně, a to je asi nejdůležitější, jestli počítač vůbec funguje a nemá tendenci shořet. Protože ano, i to se může stát.

Jak vidíte, PC Building Simulator je hrou pro hračičky, tak trochu jako série Car Mechanic Simulator, která na dlouhý čas pobláznila fanoušky simulátorů po celém světě. Jak jsem již zmínil, PC Building Simulator je dostupný na platformě Steam na PC, zcela logicky by na konzolích neměl co dělat. Rozhodně ale není vyloučeno, že se v budoucnu dočkáme takových klenotů jako například Gaming Console Buying Simulator nebo Smartphone Games Downloading Simulator. Jak je vidno, segment simulátorů je otevřený mnohým řešením.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0