PES 2018 – NOVINKY – Podívejte na první záběry přímo z hraní!

Začalo nám léto a kromě toho probíhá a velice sledovaný fotbalový šampionát. Fotbalu koneckonců bude dosti i po skončení léta, protože oba velké fotbalové simulátory vycházejí na konci prázdnin, Pro Evolution Soccer 2019 vychází na konci srpna, zatímco FIFA 19 až v září. Na obě hry se ale můžeme opravdu hodně těšit, FIFA totiž přinese dlouze očekávané licence pro evropské klubové soutěže, jako je UEFA Liga mistrů a UEFA Evropská liga. Tyto licence ještě do nedávna vlastnilo Konami a jejich fotbalový simulátor Pro Evolution Soccer. Jejich letošní ročník by měl přinést pořádnou náhradu za ztracené licence. Jak toho ale chce docílit?

Možná exkluzivní předběžností, kdy se nám záběry přímo z hraní nejnovějšího PESka ukazují už na konci června. Na záběrech vidíme několik zápasů sestříhaných do koukatelné roviny. Obsah je točen na PlayStation 4 Pro, což zaručuje kvalitní vzezření a plynulost. Inu, hra nevypadá zrovna božsky, to ale záleží na každém z potenciálních zákazníků, aby se rozhodl, zdali se mu hra líbí či ne. Jsme svědky několika zajímavých gólů, navíc i speciální práva na týmy jako je Barcelona či Liverpool, která nám dovolují prohlédnout si pořádně stadion Camp Nou, Lionela Messiho, Marc-Andrého Ter Stegena či tvář nového PESka Philippeho Coutinha.

Na každý pád, tohle je s největší pravděpodobností přesně ta hra, přesně to Pro Evolution Soccer 2019, které uvidíme 28. srpna. Samozřejmě, pokud se vám ne moc detailní obličeje nezamlouvají, ještě je možnost čekat, dokud se neobjeví jakési gameplay záběry z chystané FIFy, nebo rovnou celé demo, které by nás utvrdilo v tom, že tuhle hru chceme hrát. Pokud mám na posledních pár vět zapojit i svůj názor, ProEvo jsem nehrál nikdy, ale bral jsem jej pro FIFu jako slušnou konkurenci. S koncem licencí si však myslím, že hra brzy upadne v zapomnění, nevymyslí-li vývojáři zase nějakou novou pecku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *