Playman Winter Games – MOBILNÍ HRY – Nalaďte se na zimní vlnu!

Léto se s námi pomalu rozloučilo a je na čase se na zimní sezónu trošku připravit. Na ty správné zimní myšlenky by Vás mohla navést i dnešní hra, Playman Winter Games!

Mnozí z Vás jistě budou znát stejnojmennou hru, i její letní verzi, pro starší telefony. V roce 2012 se její fanoušci dočkali verze i pro chytré telefony, na Android i pro iOS.

Pokud mezi ně nepatříte a hra je pro Vás nová, neví i tak si ji jistě užijete. Jak už název napovídá, jedná se o zimní hry. Najdete zde 5 různých zimních sportů. Buď si je můžete zahrát jednotlivě, nebo se zúčastnit šampionátu a pokusit se vyhrát ve všech dohromady.

Vybrat si můžete například běh na lyžích. Nebo můžete ukázat své schopnosti v biatlonu a spojit běh se střelbou. Jde Vám to lépe na bruslích? Poté si určitě zamilujete rychlobruslení. Také milovníci snowboardu si zde přijdou na své. Nebo jste spíše pro freestyle na lyžích?

playman-winter-games

Co se týče ovládání této hry, je velmi povedené. Každý sport má svůj způsob, do kterého se jistě za chvíli dostanete. Některé sporty, třeba rychlobruslení, mohou být tvrdším oříškem, po pár hrách už ale budete zajisté šampióni!

Máte na výběr z více herních módů. Samozřejmě si můžete zahrát hru pro jednoho hráče. Pokud Vás to již omrzelo, můžete si poměřit síly až se šesti přáteli na jednom zařízení!

Pokud se pustíte do hry sami a vyhrajete všechny závody v první obtížnosti, otevře se Vám možnost utkat se s protivníky v mnohem těžší verzi. Věříte si a zvítězíte i nad mnohem zkušenějšími sportovci?

Hra byla vydána v roce 2012 a od té doby si ji na Google Play zadarmo stáhlo více než půl milionu hráčů. Přes 15 tisíc ji také ohodnotilo a hra si vysloužila 4,2 hvězdičky z celkových pěti. Na App Store si můžete hru za 2 dolary pořídit také. Zde má hra hodnocení 3 z pěti hvězdiček.

Které z pěti možných her dáte přednost? Nebo se Vám nejvíc zamlouvá soutěž ve všech kategoriích?

Ke stažení na App Store a Google Play.

+ velmi chytlavá hra
+ 4 možné sporty
+ velmi povedené ovládání

– po čase stereotypní

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *