PlayStation 4 má novou revizi, nepřináší však téměř nic nového – NOVINKY

Každá herní konzole od Sony, respektive všechny generace PlayStationu obdržely při delším setrvání na trhu revizi, která konzoli předělala a jakoby ji aktualizovala, i když se stále jednalo o tu samou herní konzoli. U PlayStationu 1, PlayStationu 2 i PlayStationu 3 vždy přišla na řadu revize, která původní konzoli konzoli zmenšila. Stejně tomu bylo i u první revize současné generace PlayStation 4. Teď však přichází nová revize, jaká ale škoda, že nepřináší téměř nic nového a k tomu všemu vypadá úplně stejně jako předchozí model revize PlayStationu 4.

Pokud herní konzole přinese revizi, většinou fanoušci a hráči očekávají zvýšení výkonu či zmenšení rozměrů. V plánu jsou často i přepracované ovladače, jako tomu bylo u PlayStationu 4, tedy hlavně ovladači Dualshock 4. Ten u druhé revize konzole PlayStation 4 dostal vroubkovaný povrch a hlavně zcela nové analogové páčky, které se jen tak nezničí. Zpět ale k revizím. Zmiňovaná nová revize japonské konzole PlayStation 4 se objevila na oficiálním japonském obchodě s označením CUH-2200, zatímco my víme, že klasická konzole PlayStation 4, která je k dostání u nás, je pod označením CUH-2100. Už jen tato informace dost slušně dává vědět, že skutečně půjde o novou revizi. Ale víme, co nového a revolučního má čerstvá revize konzole PlayStation 4 přinést?

Podle informací serveru DualShockers jde jen o přeskládání komponent uvnitř konzole, čímž se sníží náklady na výrobu. To je vše. Podle logického úsudku by pak konzole mohla být levnější pro finální koncové zákazníky. To se ale zatím neděje, protože i ve zmiňovaném japonském obchodě stojí konzole stále stejně a změna revize se tak neprojevuje ani na ceně produktu. Těžko říct proč tedy výrobce po takovéto změně sáhl. Každopádně jde pravděpodobně o poslední revizi konzole PlayStation 4, protože následovat by už měla teasovaná a prodiskutovávaná konzole PlayStation 5, tedy nástupce současné generace konzole od Sony.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *