PlayStation 5 – Nyní se slevou pro český a slovenský trh!

Český a slovenský se dočkal zlevnění konzole nové generace PlayStation 5 s optickou mechanikou. Sony, přední výrobce herních konzolí, se rozhodlo nabídnout tuto akci pro naše trhy a to až do 7. srpna letošního roku. Zájemci nyní mají jedinečnou příležitost zakoupit si PS5 s Blu-ray mechanikou za zvýhodněnou cenu 10 990 Kč místo běžných 13 390 Kč. Na Slovensku lze tuto konzoli pořídit za 475 eur místo původních 550 eur.

Tato atraktivní cena je dostupná u vybraných prodejců, kteří jsou určeni pro český a slovenský trh. České hráče mohou konzoli zakoupit v obchodech CZC, JRC, Datart, Mironet, Mall, Xzone, TSBohemia, Elvia Pro, Expert, Smarty, Electro World a Sony Center. Pro slovenské hráče jsou k dispozici prodejci Nay, Brloh, Play Go Smart, Alza, Xzone a Datart.

V doprovodné tiskové zprávě Sony zdůraznilo, že rok 2023 je pro PS5 dosud fantastickým obdobím. Hráči mají možnost si užívat široké spektrum her, včetně oblíbených titulů jako Hogwarts Legacy a Final Fantasy XVI. Dále mohou zažívat neuvěřitelné dobrodružství ve virtuální realitě s hrami jako Horizon Call of the Mountain a Resident Evil Village na novém PlayStation VR2 – nejnovějším headsetu pro virtuální realitu od společnosti Sony.

Společnost dále věnovala pozornost své rostoucí PS5 komunitě a poskytla jim neuvěřitelné herní zážitky včetně možnosti předplatného služby PlayStation Plus. Toto předplatné nabízí hráčům přístup ke širokému katalogu her s stovkami titulů na výběr. A to není vše, letos ještě očekáváme řadu úžasných nových her, mezi které patří například Marvel’s Spider-Man 2, Assassin’s Creed Mirage a Alan Wake 2, jak uvádí samotná společnost Sony.

Sleva na PlayStation 5 je tedy skvělou příležitostí pro všechny herní nadšence v České republice a na Slovensku, kteří dosud váhali s nákupem této výkonné herní konzole. Akce trvá omezenou dobu, a proto není radno váhat a využít této skvělé nabídky od společnosti Sony.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *