PlayStation Black Friday – Hry a produkty od Sony za zvýhodněné ceny!

Sony Interactive Entertainment (SIE) nadchází s výjimečnými novinkami v rámci letošního PlayStation Black Friday 2023. Hráči se mohou těšit na skvělé nabídky nejžhavějších PS5 titulů, pestré variace ovladače DualSense a výhodná balení konzole PlayStation 5. Akce Black Friday je v platnosti od 17. do 30. listopadu nebo do vyprodání zásob.

Nejatraktivnější nabídkou tohoto ročníku je balení obsahující konzoli PlayStation 5 a nově vydanou Marvel’s Spider-Man 2, vše za lákavých 11 790 Kč.

Dalšími vrcholy letošního Black Friday patří bestsellery jako God of War Ragnarök za 999 Kč a Horizon Forbidden West za 799 Kč. Pro automobilové nadšence je připraveno Gran Turismo 7 za akčních 999 Kč. Příběh Nathana Drakea v Uncharted: Legacy of Thieves Collection si lze pořídit za 499 Kč.

Mezi dalšími oblíbenými tituly letošní akce najdeme The Last of Us Part I Remake za 1 199 Kč, Ghost of Tsushima Director’s Cut za 999 Kč, Ratchet & Clank: Rift Apart za 799 Kč a další. Příznivci pavoučího muže se mohou ponořit do děje díky Marvel’s Spider-Man Miles Morales za výhodných 799 Kč.

Tradičně nabízí PlayStation Black Friday také klasiky z kategorie PlayStation HITS, včetně God of War, GT Sport nebo The Last of Us Remastered, vše za jednotnou cenu 199 Kč.

Nabídka zahrnuje také slevy na vybrané herní příslušenství. Barevné varianty ovladače DualSense (Bílá, Černá, Červená, IceBlue, Růžová, Fialová, Šedá kamufláž) jsou nyní k dostání za výhodných 1 199 Kč. Pro ty, kteří chtějí rozšířit svou zábavu s přáteli, je připraven speciální balíček obsahující ovladač DualSense a hru EA Sports FC 2024 za zvýhodněných 1 999 Kč.

Celý přehled slev v rámci akce Black Friday 2023 najdete u vybraných prodejců a na https://www.playstation.com/cs-cz/deals/black-friday/.

Všechny uvedené ceny jsou doporučené maloobchodní ceny a mohou se lišit u vybraných prodejců. Nabídka platí od 17. do 30. listopadu 2023 nebo do vyprodání zásob.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *