PlayStation Plus Listopad – Podzimní akce s Vitem Scalettou!

Sony představil nabídku měsíčních her pro předplatitele služby PlayStation Plus. V listopadu budou členům k dispozici Mafia II: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers a Aliens Fireteam Elite. Mafia II: Definitive Edition je remasterovaná verze kriminálního dramatu zasazeného do organizovaného zločinu v poválečném New Yorku. Dragon Ball: The Breakers je online asymetrická akční hra, kde hráči musí přežít proti nadmocnému Nájezdníkovi. Aliens Fireteam Elite je survival střílečka zasazená do světa Vetřelců, kde hráči bojují proti Xenomorfům. Kromě toho se služba Sony Pictures Core, která poskytuje hráčům přístup k širokému výběru filmů od Sony Pictures, rozšíří o nové výhody pro členy PlayStation Plus.

Služba Sony Pictures Core nabízí členům PlayStation Plus 15% slevu na nákup a pronájem filmů. Pro členy služby PlayStation Plus Premium/Deluxe je také k dispozici nový interaktivní streamovaný seriál Silent Hill: Ascension. Tento seriál kombinuje interaktivní prvky s týdenními kompilacemi příběhů ovlivněnými diváky. Členové PlayStation Plus Premium/Deluxe mají exkluzivní přístup ke kompilacím 24 hodin před jejich premiérou na jiných platformách.

Pro předplatitele služby PlayStation Plus je také stále dostupná nabídka říjnových her The Callisto Protocol, Farming Simulator 22 a Weird West.

Tato nabídka herních titulů a filmů snaží poskytnout předplatitelům služby PlayStation Plus širokou paletu zábavy. Nabízí dobře známé kriminální drama, akční zážitky Dragon Ball a Vetřelce, stejně jako přístup k vybraným filmům od Sony Pictures. Tímto se Sony snaží poskytnout předplatitelům co největší hodnotu za jejich předplatné. Hráči mohou očekávat hodiny zábavy s novými tituly a možností prozkoumat rozmanité herní a filmové světy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *