PlayStation Plus – Srpen ve znamení golfu a „Snů“

V srpnu 2023 mohou předplatitelé základního tarifu PlayStation Plus očekávat skvělou nabídku her, které přicházejí přímo od společnosti Sony. Tentokrát to není známý reddit leaker billbil-kun, kdo láká hráče, ale samotná společnost Sony s příslibem tří skvělých titulů. Od 1. srpna do 4. září budou mít hráči možnost si vychutnat hry PGA Tour 2K23, Dreams a Death’s Door.

Jedním z očekávaných titulů je Dreams, která pochází z dílny vývojářského studia Media Molecule. Kreativní hra umožňuje hráčům tvořit vlastní světy a sdílet své tvůrčí nápady s ostatními hráči. Nabídka her pro PlayStation Plus nekončí jen u Dreams. Dále si hráči budou moci užít akční izometrickou adventuru Death’s Door, která bude dostupná jak pro konzoli PS5, tak i pro PS4. Pro fanoušky golfového sportu je tu také PGA Tour 2K23, která bude dostupná pro novou i starší generaci konzolí PlayStation.

Nezapomínejme také na stávající nabídku her, které mohou hráči získat do aktivace srpnových titulů. Mezi nimi je populární střílečka Call of Duty Black Ops Cold War, napínavý příběhový thriller Alan Wake Remastered a zajímavá adventura Endling – Extinction is Forever, která je dostupná s českými titulky.

Pokud máte rádi hru Dreams, tak je potřeba si dát pozor na termín 1. září 2023, jelikož od tohoto data se již nebude tato hra aktualizovat. Vývojáři z Media Molecule se totiž rozhodli soustředit na nový vzrušující projekt. Avšak i po tomto datu budete mít stále možnost tvořit, sdílet a hrát tvorbu vytvořenou ve hře Dreams, a to nejen vaši vlastní, ale i tvorbu ostatních hráčů.

Celkově je nabídka her pro PlayStation Plus v srpnu 2023 velmi lákavá a hráči se mají na co těšit. Společnost Sony opět nezklamala a přináší skvělé tituly, které obohatí herní zážitek všech předplatitelů této služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *