PlayStation Plus v březnu – TÉMA – Remasterované Call of Duty a The Witness

Jako každý měsíc, i na začátku března přinášíme informační smršť o tom, co vám přinese předplatné v oblíbené službě PlayStation Plus, tentokrát za měsíc březen. V prvním jarním měsíci se máme opravdu na co těšit. Zájem milovníků legendárních stříleček přiláká Call of Duty po faceliftu, naopak ty, kteří si u hry raději zapřemýšlejí a namísto postřehu chtějí potrénovat spíše logické myšlení, těm se bude zamlouvat logická adventura The Witness s fantasticky stylizovanou grafikou. K tomu si Sony připravilo několik důležitých sdělení pro fanoušky a uživatele starších konzolí.

Největší pecka bude jistě Call of Duty: Modern Warfare Remastered, což je vlastně přesně to, co název napovídá. Legendární střílečka původně vydaná v roce 2007 hraje na nostalgickou notu a ukazuje umění videoherního průmyslu z první dekády 21. století v remasterované podobě s Full HD rozlišením a také lépe vykreslenými detaily. Důležitou však zůstává hratelnost, která je pořád na skvělé úrovni a za to vděčíme studiu Activision, které v roce 2007 poprvé přišli s Call of Duty, které nebylo z druhoválečného prostředí.

Vedle této klasiky z žánru FPS stříleček se v balíčku zdarma her v PlayStation Plus nachází ještě logická adventura The Witness, která cílí trošku klidnější hráče, kteří před bezhlavým střílením dají přednost rozmyslu a logické úvaze. Titul vás zavede na ostrov, který přípomíná spíše sen než obyčejnou ostrovní destinaci, to díky téměř pohádkové stylizaci. Obě hry budou dostupné ke stažení již 5. března a v balíčku budou samozřejmě celý měsíc. Na závěr si však Sony připravilo trochu nešťastné prohlášení. Pro uživatele PlayStation 3 a PlayStation Vita totiž ke dni 8. března končí podpora PlayStation Plus a starší konzole již nebudou tuto službu podporovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *