PlayStation – Slevová akce Days of Play!

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) představuje nabídku slev v rámci akce Days of Play. Tato akce se koná od 2. do 12. června 2023, nebo do vyprodání zásob. Během této doby budou mít hráči možnost získat zvýhodněné ceny na různé produkty společnosti Sony, včetně her, herního příslušenství a členství PlayStation Plus.

Akční ceny budou platit u vybraných prodejců i v obchodě PlayStation Store. Nabídka zahrnuje desítky her, herního příslušenství a slevy na všechna členství PlayStation Plus. U partnerů bude k dispozici přes sedmdesát her a herního příslušenství.

Mezi nejzajímavější nabídky patří nejnovější PS5 hry. Hráči budou mít možnost pořídit si například God of War Ragnarök za 999 Kč. Stejnou cenu budou mít i hry Horizon Forbidden West a Gran Turismo 7. Uncharted: Legacy of Thieves Collection, která obsahuje předchozí díly této série, bude k dostání za 499 Kč. The Last of Us Part 1 Remake, která je předlohou populárního HBO seriálu, bude k dostání za 1 199 Kč.

Fanoušci série Marvel’s Spider-Man si budou moci užít akční ceny na PS5 verzi hry Marvel’s Spider-Man Miles Morales. Cena této verze bude stanovena na 799 Kč, zatímco Ultimate Edition, která obsahuje remasterovanou verzi hry Marvel’s Spider-Man, bude k dostání za 999 Kč. Kromě toho budou mít hráči možnost pořídit si oblíbené hry ze série PlayStation HITS za 199 Kč.

Days of Play také přináší speciální slevy na hardwarové příslušenství. Sluchátka Pulse 3D budou k dispozici za 1 799 Kč ve variantách bílé, černé a Grey Camo. PS5 HD Camera bude k dostání za akční cenu 999 Kč. Speciální sleva bude platit i pro Media Remote, která bude k dispozici za 499 Kč.

Nabídka slev se však neomezuje pouze na fyzické produkty. V obchodě PlayStation Store budou hráči moci získat slevy na některé z nejoblíbenějších her pro PS5 i PS4. Například God of War Ragnarök bude mít 25% slevu na verzi pro PS5 a 29% slevu na verzi pro PS4. FIFA23 Ultimate Edition pro PS5 i PS4 bude k dostáníse slevou 60%, zatímco WWE 2k23 Cross gen bude mít 25% slevu. Marvel’s Spider-Man Miles Morales bude v rámci akce možné pořídit za polovinu běžné ceny.

Pro ty, kteří chtějí využívat všechny výhody, které PlayStation Plus členství přináší, bude také k dispozici sleva. Členství ve variantách ESSENTIAL, EXTRA a PREMIUM bude možné pořídit se 25% slevou. Majitelé nižších úrovní předplatného budou mít také možnost upgradovat na vyšší úroveň se slevou 25%.

Kompletní nabídku slev v rámci Days of Play 2023 můžete najít v obchodě PlayStation Store, u vybraných prodejců nebo na webové stránce https://www.playstation.com/deals/days-of-play/. Na této stránce naleznete také seznam autorizovaných partnerů, kde budou tyto slevy dostupné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *