PlayStation State of Play: Co dnes můžeme očekávat?

Na nadcházející akci State of Play, která se uskuteční 30. května, představí společnost Sony v 30minutové prezentaci 14 titulů včetně novinek od studia PlayStation Studios. Událost, která se bude živě vysílat v 18:00 na kanálech YouTube, Twitch a TikTok společnosti PlayStation, slibuje představení nových her pro systémy PS5 a PS VR2.

Společnost Sony již dříve uvedla, že v roce 2024 nebudou k dispozici nová velká pokračování sérií, jako je „Ghost of Tsushima“ nebo „The Last of Us“. Místo toho se fanoušci mohou těšit na nové projekty a aktualizace již probíhajících her. Mezi očekávané novinky patří:

  • Concord: Sci-fi střílečka od Firewalk Studios.
  • Fairgame$: Haven Studios: online hra s loupežemi od Haven Studios.
  • Until Dawn Remaster
  • Wolverine od Insomniac Games.
  • Hra pro více hráčů Horizon od Guerrilla Games.

Úniky naznačují další možné tituly jako „Where Winds Meet“, „Monster Hunter Wilds“, „Astro Bot“ a „Alien: Rogue Incursion“.

Systém PS5 se nyní nachází ve druhé polovině svého životního cyklu, tedy v období, které se vyznačuje významnými změnami. Bývalý generální ředitel Jim Ryan odstoupil a jeho místo převzali spoluředitelé Hermen Hulst a Hideaki Nishino. Propouštění postihlo několik studií a londýnské studio Sony bylo uzavřeno, přičemž došlo ke zrušení významných projektů včetně „The Last of Us Online“.

Příští velkou hrou je „The Final Shape“ od Bungie, která uzavře desetileté vyprávění příběhu „Destiny“. Fanoušci také netrpělivě čekají na novinky ohledně „Marathonu“, chystané střílečky od Bungie odložené na rok 2025.

Po skončení State of Play uspořádá společnost Konami livestream Silent Hill Transmission s novými podrobnostmi o hrách Silent Hill a filmu „Return to Silent Hill“.

Nenechte si ujít State of Play 30. května v 18:00, kdy se dozvíte o zajímavých odhaleních a novinkách ve hrách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *