PlayStation Store a lednové slevy – NOVINKY – Levnější novinky i herní klasiky

Těsně před Štědrým dnem se na PlayStation Storu, oficiálním obchodu s elektronickými kopiemi PlayStation her, otevřou stavidla tzv. January Sales, tedy lednových slev. Ty nesou jméno prvního kalendářního měsíce kvůli tomu, že v jeho období končí, nikoliv začínají a užít si jich tedy můžete už dnes, vlastně již několik dní. Jelikož se jedná o slevy cílené na vánoční nákupy a jistě pak i na povánoční utrácení peněz, najdeme v těchto slevách skutečné klenoty, ale i horké novinky s opravdu velkými slevami. Společně s oblíbenými Summer Sales (letní-prázdninové slevové šílenství) se jedná o ty nejzajímavější možné nákupy. Pojďme se dneska podívat, co z těchto slev stojí za zmínku a nad čím byste rozhodně měli uvažovat, tedy co by opravdu nemělo minout vaše oko při nákupu vánočně zlevněných her pro PlayStation.

Na prvním místě se můžeme krátce pozastavit u novinek. Pakliže se jedná o tituly, které jsou staré několik týdnů, maximálně měsíc, nedá se čekat až zas tak velký cenový pokles, každý si ale přijde na své. Mému oku lahodí především sleva na nové Star Wars: Battlefront II od DICE, které se z  1799 Kč propadli až k 1049 Kč, což už je cenovka, o které se v kontextu s Hvězdnými válkami dá uvažovat. Další zdařilou slevou je nový Wolfenstein II: The New Colossus, který stojí plnou cenou 1899 korun, po slevě však pouhých 899 korun, pro milovníky vraždění nacistů pak jasná věc.

K těm na druhou stranu největším slevám bychom však mohli přiřadit i Skyrim v novém grafickém kabátku za 599 Kč (původní cena 1599 Kč). Případně i Watch Dogs 2 za lahodných 499, tedy se slevou téměř o tři čtvrtiny původní ceny, která činí 1899 korun. K dalším patří Mafia III (549 Kč, původní cena 1049 Kč), Tom Clancy’s The Division (399 Kč, původní cena 1349 Kč) anebo stálice v podobě her Rocket League (330 Kč, původní cena 549 Kč) či GTA V (899 Kč, původní cena 1899 Kč).

Samozřejmě, že her je v seznamu daleko více a vy sami si jej můžete projet ať přímo na vaší konzoli, či na oficiálních stránkách obchodu. Na své si přijdou fanoušci adventur, sportovních simulátorů, dokonce i FPS stříleček nebo i VR hraní, protože i pro VR si Sony připravilo hutné slevy. Nic vám tak nebude bránit oslavit vánoční svátky pěkně s vaší herní konzolí, pakliže chcete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *