PlayStation Store January Sale – NOVINKY – Slevy téměř na vše

Kdekoho rozhodně zamrzí, když si o Vánocích nemůže sednout ani k počítači (za účelem hraní) ani k oblíbené konzoli, tím pádem je jasné, že „X-Mas Sales“ nám moc nepřáli, pokud jste tedy měli taky podstatně hektické vánoční svátky jako já a moc jste se k hraní nedostali. Přesně pro takové z nás jsou tu ale povánoční slevy, které troufám si říci nejdříve odstartovaly na Sony platformě, neboť PlayStation Store tyto slevy otevřel již 24. prosince. Dnes se společně podíváme na pět her, jejichž nabídku byste rozhodně neměli odmítnout, pokud vlastníte konzoli PlayStation 4.

Sportovní hry

V Sony jsou si dobře vědomi, že herní konzole bez sportovních her je jaksi neúplná a necelá. Možná i proto do čela lednových slev nasadili i hry od EA Sports, jako je NHL 17 za 1 049 Kč, F1 2016 za 1 199 Kč nebo například UFC 2 za skvělých 729 Kč. Pokud vás zmiňované tituly nijak nenadchly, nezoufejte, slev se totiž dočkala i hra Rocket League i se všemi zatím dostupnými DLCčky. Rocket League seženete od 329 Kč – tomu se snad skutečně nedá odolat; zábava zaručena.

Fallout 4

Tak tohle je přesně ta nabídka, která vás o těchto slevách donutí přemýšlet. Donutila i mne samotného. Fallout 4 je skvělá hra s velkým otevřeným světem postapokalyptických Spojených států a vy je máte celé pro sebe. No, tedy ne celé a ne tak docela jen pro sebe, ale můžete si je celé vybojovat pro sebe; spíše ten dostupný kus. Fallout 4 je v January Sale za skvělých 549 Kč a slevy se dotkly i datadisků, tak například Far Harbor za 269 Kč nebo Nuka World za 219 Kč, to je skutečně slast; zvláště potom, když zjistíme, že po skončení slev se cena hry přehoupne na nemyslitelných 1 899 korun. Děs, že? Tak berte, dokud je!

Série Uncharted

Upřímně, co by to bylo za slevy bez her série Uncharted? Ačkoliv mi tyto hry nepadly do oka nějak zvlášť, nelze popřít, že se jedná o velmi kvalitní tituly, které svým příběhem, hratelností a všudypřítomným vtipem značně převyšují průměr. Navíc za cenu 729 korun získáte tzv. The Nathan Drake Collection, což jsou první tři díly série Uncharted z PS3 remasterované na FullHD. Zamrze může snad jen to, že čtvrtý díl série s podtitulem A Thief’s End se do lednových slev neprokousal, jej tedy seženete za plnou cenu 1 599 Kč.

Dying Light: The Following

Jen těžko dnes najdete sofistikovanější a celkově lepší zombie akci, než je právě Dying Light od polského studia Techland. Pokud vám jméno není povědomé, obávám se, že stačí říct Dead Island, a hned všem naskočí hodiny zábavy a stovky tisíců rozmlácených hlav zombií. Páčidlo, horolezecký hák nebo basebalová pálka s brusným kotoučem? Na tom nesejde; službu udělá i polorozpadlé pádlo nalezené na pláži. K tomu skvělý parkour, který v FPS pohledu vypadá skutečně skvěle a přímo nás to nutí ještě více přemýšlet o budoucnosti VR. A navíc, aby toho nebylo málo, datadisk The Following, který dá za celou hru, je v ceně, tím pádem tady také není o čem, podobně jako v případě Fallout 4. Cena je ještě úplně stejná, tedy 549 Kč. Uznejte, tohle se těžko odmítá.

Grand Theft Auto V

Vím, že jsem v mém posledním  výběru na Vánoce 2016 sliboval, že GTA dám již na dobro pokoj. Nechci se opakovat, ale stejně bych to nesplnil, to zkrátka nejde. Všichni, kdo ještě GTA V nehráli by to měli ihned napravit, je to koneckonců hra desetiletí a to říkám bez jakýchkoliv háčků a doplňků; je to jednoduše skvělý videoherní počin. Navíc, všichni víme, že i dva roky po vydání si stále drží těsnou hranici dvou tisíc korun, tím pádem je více než příjemné, když vidíme, že poslední Grand Theft Auto je k sehnání za 1 199 Kč a dostanete k tomu dokonce i 1 250 000 dolarů jako vstupní bonus do GTA Online. No „neberte to“! Slevy běží do 21. ledna, tak utíkejte, třeba ještě něco stihnete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *