PlayStation Store spouští své vánoční slevy – TÉMA

Jako každým rokem, i letos spouští PlayStation Store od 1. prosince své speciální vánoční slevy, které bude postupně doplňovat. Slevy sahají až k 84 % a v akci nejsou jen celé hry, ale i datadisky a season passy. Sony tím chce nalákat své klienty a hráče na předvánoční a případně i povánoční utrácení peněz za hry a jejich datadisky. Zatím do slevové akce Sony vybralo jen klasické hry a stěžejní tituly, které nejsou vyhraněny vybíravým chutím hráčů, ale i na ty přijde řada.

Do slev se na Vánoce dostala velká pecka v podobě Battlefieldu V s 25% slevou za 1 349 korun. Mezi další totální novinky patří například Soulcalibur VI s 33% slevou 1 199 korun, přičemž Deluxe edice stojí 1 749 korun. Další novinka Call of Cthulhu slevila o 30 % a stojí 1 049 korun. Z dalších pecek stojí za zmínku snad jen Uncharted: The Lost Legacy za 399 korun, kompletní edice prvního Dying Light za 469 korun anebo Resident Evil 7 za příjemných 399 korun.

Sony na stránkách svého obchodu s digitálními kopiemi PlayStation Store jasně poukazuje na to, že se jedná o první várku slev, a dohromady bychom se jich měli dočkat ještě tak třicet nebo čtyřicet. Zároveň bychom se ale měli připravit také každý adventní víkend, neboť, jak jsme u Sony již zvyklí, každý adventní víkend nám nasolí velký nášup nových slev. Pokud vánoční slevy od Sony moc neznáte, nevadí, jedná se o ty největší slevy za rok, společně s letními Summer Sales. Tudíž se velmi vyplatí sledovat každý víkend nové a nové slevy. Kromě toho by se mělo zlevnit i klasické roční členství v PlayStation Plus, které aktuálně stojí 1 560 korun, ale během Vánoc obvykle dochází ke zlevnění pod 1 300 korun zhruba na 1 290 korun, na to si však budeme muset ještě počkat. Každopádně, Vánoce jsou tady!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *