PlayStation VR2 – Kopii má už i Pán temnot!

V blízké době se na trhu objeví nový headset PlayStation VR2, který nabízí nejmodernější technologie pro virtuální realitu a řadu nových funkcí. Tento headset je navržen pro použití s konzolí PlayStation 5 a má 4K HDR OLED displeje, sledování pohybu očí, haptickou odezvu a nové ovladače Sense.

Recenzenti jsou s novým modelem většinou spokojeni a chválí nové funkce a vylepšení. Nicméně, hlavní nevýhodou může být jeho cena a nutnost vlastnit konzoli PlayStation 5 pro jeho použití.

Jedním takovým se nyní stal i metalový Pán Temnot, samotný Ozzy Osbourne, který v novém spotu PlayStationu nešetří nadávkami. V reklamě sledujeme Sharon Osbourne, která si manželovi stěžuje, že ji nepomáhá se stěhováním do Anglie. Ozzy nedávno prohlásil, že se vrací do Velké Británie, odkud taky pochází. Ozzyho ale zajímá jeho nová hračka, a ne, není to netopýr, kterému jednou na koncertě ukousnul hlavu. Je to jeho nový PS VR2 na kterém hraje Horizon Call of the Mountain. Jakmile se objeví robotičtí dinosauři, je Osbourne v šoku. ‚‚WTF is that!?‘‘ křičí Ozzy. Zbytek reklamy potom ukazuje ingame záběry, během kterých Ozzy opět perlí. Spot tak láká na akční sci-fi dobrodružství, jenž nás brzy čeká. Po nějaké době se vrátí Sharon a kárá manžela, že ji nepomohl.

Druhá verze PlayStation VR se objeví na trhu 22. února 2023 za cenu 14 990 Kč. K dispozici bude také bundle PS VR2 s hrou Horizon Call of the Mountain, která bude ke stažení jako digitální verze pomocí kódu. Tento bundle bude stát 16 290 Kč.

Tento zábavný spot můžete zhlédnout klikem na obrázek zde:

Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *