Pokémon – Pokračování herní série na Switchi v roce 2025 a oznámení mobilní hry!

Během akce Pokemon Presents se představilo očekávané pokračování hry Pokémon Legends: Arceus. Nová hra nese název Pokémon Legends: Z-A a bude uvedena na trh exkluzivně pro Nintendo Switch v roce 2025. Prequel Pokémon Legends: Arceus, který byl vydán v roce 2022 a získal pozitivní recenze, nabídl nový a odvážný směr pro sérii Pokémon. Fanoušci doufali, že studio Game Freak bude v tomto konceptu pokračovat, a nyní se jejich přání vyplnilo oznámením Pokémon Legends: Z-A.

Připravovaná hra se bude odehrávat v regionu Kalos, který byl naposledy k vidění ve hrách Pokémon X a Y. CG trailer na hru ukázal několik Pokémonů, kteří se ve hře objeví, a naznačil, že děj se bude točit kolem budování nebo přestavby města Lumiose. Zajímavé je, že zatímco Pokémon Legends: Arceus se odehrával v minulosti, trailer na Pokémon Legends: Z-A obsahoval futuristické záběry, takže fanoušci spekulují o časové ose hry. V traileru byl také potvrzen návrat Mega Evolution.

Jedním ze zajímavých aspektů v logu je černobílé zbarvení části Pokémon Legends, které může naznačovat spojení s černobílými hrami odehrávajícími se v regionu Unova. Nicméně Pokémon Legends: Z-A se odehrává v Kalosu, takže se teprve uvidí, zda Unova bude ve hře hrát nějakou roli. Před oznámením hry Pokémon Legends: Z-A se objevily zvěsti o remaku Pokémon Black and White, ale během akce nebyl žádný takový projekt odhalen.

Futuristické město z traileru

Kromě Pokémon Legends: Z-A bylo během akce Pokémon Presents oznámeno ještě něco jiného. Nová digitální karetní hra s názvem Pokémon Trading Card Pocket má vyjít ještě letos pro systémy iOS a Android. Hra, která vznikla ve spolupráci společností The Pokémon Company, Creatures a DeNA, umožní hráčům sbírat a bojovat s digitálními balíčky. Teaser video se zaměřilo na otevírání balíčků a hráči mohou očekávat, že obdrží dva balíčky náhodných karet zdarma s možností nákupu dalších balíčků prostřednictvím mikrotransakcí.

Vypadá to, že se fanoušci Pokémonů mají na co těšit. Pokračování Pokemon Legends zavede hráče do regionu Kalos a představí nové herní prvky, zatímco digitální karetní hra nabídne nový způsob sbírání a bojování s kartami Pokémonů. Díky těmto vzrušujícím oznámením udržují společnosti Pokémon Company a Nintendo fanoušky v netrpělivém očekávání, co je ve světě Pokémonů čeká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *