Pokémon Sun and Moon – NOVINKY – Nová hra na vaše Nintenda

Celé dlouhé dva roky čekají všichni fandové se svými kapesními konzolemi na vydání dalšího dílu po zatím poslední dvojici Pokémon Omega Ruby a Alpha Sapphire a teď jsme se konečně dočkali pokračování – Sun and Moon.

Tak rychle dohledejte zbývající legendární pokémony a přestaňte lovit shiny verze a vzhůru do nového dobrodružství na ostrovech Alola. Stejně jako tomu bylo v X a Y, i zde si budete moci trochu upravit váš charakter – na začátku hry si zvolíte nejen své pohlaví, ale i barvu pleti, vlasů a očí. Samozřejmostí je i výběr jednoho ze tří počátečních Pokémonů. Na výběr budete mít mezi létající travní sovou Rowlettem, ohnivou kočkou Litten a vodním lachtanem Poppliem.

pokemon3ds

Podle toho, jestli jste si koupili Sun nebo Moon, vás také tradičně čekají různé rozdíly. Jedním z těch nejzákladnějších je legendární Pokémon, kterého vidíte již na obalu vaší zakoupené hry – Solgaeo v Sun verzi a Lunala v Moon verzi. Mnohem důležitějším rozdílem je ale posun času mezi těmito hrami. Sun funguje dle klasického času v Nintendu, zatímco Moon je o 12 hodin posunutý, takže pokud budete lovit v průběhu dne, v Moon budete mít hlubokou noc. Nová generace s sebou také přinesla mnoho nových pokémonů a tropické Alola verze těch již známých – potkat se tak můžete s ledově bílým Sandshrewem, šamanským Marowakem, barevným Mukem, nebo třeba již na internetu nechvalně známou formou Exeggutora nově s žirafí délkou krku. Rozhodně bude hodně co objevovat a chytat, protože počet existujících Pokémonů již přesahuje 700 kusů.

pokestarters

 

A jak již také umístění této celé hry napovídá, ocitnete se na tropických ostrovech. To však také znamená, že se budete muset velmi často pohybovat po vodě, což bývalo v předchozích verzích někdy dost otravné, ale zase se těšte na mnoho vodních Pokémonů, které po svých cestách nyní potkáte.  Hra rozhodně nezklame a každý fanoušek předchozích Pokémon her, či Pokémonů samotných, by si jí jistě měl také co nejdříve zakoupit. Pokud však stále váháte, v Nintendo e-shopu si stále můžete stáhnout demoverzi zdarma a vyzkoušet si hru ještě před koupí! Tak na co ještě čekáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *