Poly Bridge 2 – NOVINKY – Postavit most zvládne každý?

26. 05. 2020 Nikola Štěrbová
708 zhlédnutí

Poly Bridge 2 vyjde už 28. května a název hry vystihuje všechno, co o hře musíte vědět. Jde o druhý díl simulátoru stavění mostů s low poly grafikou. Vývojáři si pro hráče připravili lepší fyziku, nové levely a ještě větší možnost zapojit fantazii do navrhování mostů.

 • Datum vydání: 28. května 2020
 • Vývojář: Dry Cactus
 • Platformy: Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Poly Bridge 2 je oznámený už nějakou dobu, ale vývoj hry šel úplně mimo mě, protože je poslední dobou hodně titulů, na které si dávám pozor. Proto mě potěšila zpráva, že už za dva dny vychází nový díl, který si bere to nejlepší z toho prvního a vylepšuje to pokročilejší fyzikou a novými herními mechanikami. Základ hry ale zůstává stejný, pomozte autům dostat se z bodu A do bodu B.

Ve druhém dílu se dočkáme ohebnějších konstrukcí mostů a simulace hotového mostu budou mnohem přesnější. Také bude jednodušší vyhodnotit kde se stala chyba, pokud most nevydrží zátěžovou zkoušku. Druhý díl ukáže hráčům první součástku, která povolila a vedla ke zřícení mostu. Hráči mezi sebou budou moci soutěžit a překonávat svoje výsledky na leaderboardu.

Druhý díl bude stejně mít stejně jako ten první kampaň, ale také podporu Steam Workshopu. Takže když vám dojdou levely, stačí stáhnout nové nebo si nějaké vytvořit. Nově bude mít hra přesah i na Twitch, můžete si tak postavit most s oblíbeným streamerem nebo pro streamera připravit vlastní level, který se pokusí překonat.

Nevinná krajinka a pohodový soundtrack na pozadí hry nutí hráče k domnění, že jde o hru, u které vypnete a odpočinete si. Ve skutečnosti si po prvních několika levelech uvědomíte, že nemáte nejmenší tušení, jak rozdělit most, aniž by ho zničil projíždějící parník nebo nesmyslně těžké auto.

Poly Bridge 2 se chystá na Steam i na Epic Games už za dva dny. Osobně si nemyslím, že jde zrovna o odpočinkovou hru, protože se u některých levelů celkem zapotíte, ale hra je zábavná a neuvěřitelně návyková. Nové funkce vypadají skvěle a stejně tak levely v traileru.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0