Post Scriptum: The Bloody Seventh – NOVINKY – Vpravo tulipány, vlevo mlýn a vepředu těžký kulomet!

Minulý víkend si hráči opět mohli vyzkoušet dlouho připravovanou druhoválečnou FPS Post Scriptum. V dnešní době plné pokusů o realistickou hru z období druhé světové války je těžké získat si pozornost hráčů. A i když Post Scriptum nenabízí Battle Royal, láká hráče na autentické zážitky z krvavých bitev ve víceméně zábavném podání. PS.: Mikrofon nutný.

Plánované datum vydání: jaro 2018

Vývojář: Periscope Games

Platforma: Microsoft Windows

Post Scriptum původně vznikalo jako modifikace pro Squad. Squad zase vznikal jako mod pro Project Reality a ten vznikl jako mod pro starý dobrý Battlefield 2. Je tak pěkně vidět, že hráči doopravdy touží po hrách, u kterých musí trochu přemýšlet.

Celým názvem Post Scriptum: The Bloody Seventh je taktická multiplayerová střílečka, odehrávající se během operace Market Garden. Pokud se rozhodnete hrát za spojence, budete se snažit vytlačit Němce z mapy. A naopak za Němce budete bránit svoje území. Hrát můžete samozřejmě za obě strany. A i během už probíhajícího boje, můžete měnit strany (sice ne moc často, ale můžete).

Ve hře se dočkáme víc než 40 vozidel včetně hratelných protinakových děl. Mezi vozidly najdeme Jeepy, logistická a obrněná vozidla a nesmí chybět známé firmy jako Pzkpfw VI. Tiger, Staghound nebo Cruiser Mk. VIII Cromwell. Jezdit ve vozidlech není podmínkou. A protože k jejich obsluze potřebujete další 2-3 hráče, není to vždycky nejlepší nápad (hlavně pokud hrajete s cizinci, kterým nerozumíte ani slovo). V takovém případě je nejlepší jít pěkně po svých. Se zbraní v ruce se můžete kochat nádherným Nizozemským okolím. Jediné, co vám připomíná, že jste pořád ve válce jsou prolétající JU-87 Stuky.

Mapy v Post Scriptu nejsou nejmenší a hráči dostanou manévrovací prostor 4×4 km. Zatím je ve hře 5 map, ale po vydání by měli přibýt další. Stejně jako další obsah, kterého se dočkáme až po vydání. Vývojáři navíc potvrdili, že se Post Scriptum bude dát modovat.

Servery fungují a menší bugy se v příštích pár dnech ještě doladí. Doufám, že v létě už bude Post Scriptum připravené k releasu. Pro nedočkavce je už teď na Steamu možnost předobjednávky. Hra stojí necelých 30€.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *