Predator: Hunting Grounds – Znovu a nyní snad lépe!

Predator: Hunting Grounds, asymetrická hra pro více hráčů, bude znovu uvedena pro PlayStation 5 a Xbox X|S s novým obsahem. Nový vydavatel hry, společnost IllFonic, oznámil roční plán, který zahrnuje aktualizace a přídavky, jako jsou noví hratelní Predátoři. První aktualizace, patch 2.49, je naplánována na duben a zaměří se na opravy kvality života. Později v průběhu roku bude hra portována na moderní konzole, přičemž k dispozici budou standardní i digitální deluxe edice.

Predator, který dříve vyšel v roce 2020 pro PlayStation 4, získal smíšené hodnocení od kritiků i hráčů. Společnost IllFonic si však klade za cíl hru oživit a vyhovět požadavkům nadšené hráčské komunity. Vývojáři plánují představit vylepšení, rozšíření DLC a nový obsah, aby vylepšili herní zážitek. Patch 2.49 se bude zabývat problémy v aktuálních verzích pro PC a PlayStation 4 a zlepší pohyb hráčů, vyvážení zbraní a uživatelský komfort.

Přestože konkrétní podrobnosti o nových Predátorech a dalším obsahu nebyly zveřejněny, vývojáři ujišťují komunitu, že podpora hry bude pokračovat. Obnovení hry Predator: Hunting Grounds bude znamenat její dostupnost na nových platformách a bude poslední velkou hrou v sérii. Studio IllFonic, známé za diskutabilní Friday the 13th: The Game a Ghostbusters: Spirits Unleashed, nyní pracuje na hře Killer Klowns from Outer Space: The Game.

Titul se dočkal DLC s Arnoldem

Predator: Hunting Grounds bude znovu vydán pro PlayStation 5 a Xbox X|S a bude obsahovat nový obsah a vylepšení. Vydavatel hry, společnost IllFonic, vyslyšel žádosti hráčské komunity a plánuje titulu poskytovat trvalou podporu. Pomocí aktualizací, jako je patch 2.49 a zavedení nových hratelných Predátorů, chce IllFonic přilákat nové hráče a oživit zájem o hru. Obnovení hry znamená její dostupnost na moderních konzolích a poskytuje hráčům příležitost dát vesmírnému lovci další šanci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *