Prison Architect bude v létě na konzolích – NOVINKY

Musím uznat, že strategie mě jako hráče nikdy nenadchly. A když už jsem s nějakými ztrácel čas, tak to byly ty budovatelské. Zoo Tycoon, Deep Sea Tycoon, Tropico nebo legendární SimCity. To jsou ale všechno hry minimálně 5 let staré a v poslední době se strategie moc nevydávají. Minimálně jedna ale vyšla a o ní byste určitě měli slyšet. Jmenuje se Prison Architect a většina z vás o ní pravděpodobně už slyšela. Jak již název napovídá, stanete se ředitelem věznice a budete rozhodovat o všech záležitostech kolem řízení věznice, personálu atd. Ale pozor, ten pravý tycoon začíná hned na začátku, protože svou věznici musíte nejdříve postavit. A to je teprve ta pravá zábava.

prison-architect1

Začíná to docela pozvolna – postavíte zadržovací celu, jídelnu, kuchyň, sklad, sprchy a nakonec cely pro první vězně. No a než se nadějete, bude z vás magnát a majitel největší a nejkomplexnější věznice na světě a nebudete vědět co s penězi. S velkou popularitou se ale rodí i velká šance na vězeňský obrat (revoluci) a další vzpoury. No, tak to je ve zkratce hra Prison Architect. Ačkoliv se strategie na konzolích nikdy moc nehrály, studio Introversion Software, které stojí za touto hrou stojí, se toho nebojí a Prison Architect nedorazí jen na Xbox One, ale i Xbox 360. Vývojáři z Introversion Software ale zjevně moc nevěří konzoli od Sony a hra je zatím oznámena pouze pro dvě konzole od Microsoftu.

ARVE Error: need id and provider

Na konzolích zazáří především příběhový režim, který představí příběh dvou lumpů Billa a Barryho. Pokud si navíc již dnes hru předobjednáte, získáte navíc DLC All Day and a Night. Hra vychází 28. června, tedy zhruba za měsíc a hra je prozatím oznámena pouze na Xbox One a Xbox 360. Pro majitele konzolí od japonského Sony bohužel nemám žádné zprávy, ale pravděpodobně se hra dostane i tam. My, PC hráči, si hru již můžeme užívat několik měsíců v plné verzi. Zločinci, připravte se na očistu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *