Project Winter Mobile – Among Us v ledové pustině!

Project Winter není tak úplně novinkou, přinejmenším ne mezi počítačovými hráči. Na zmrzlém kusu země můžou hráči po vzoru Among Us podrážet svoje kolegy, lhát kamarádům a klamat všechny ostatní už od konce roku 2019. Novinkou je až rozšíření působnosti a přesun na nové platformy a to konkrétně ty mobilní.

  • Datum vydání: 31. srpna 2022
  • Vývojář: Boltrend Games
  • Platformy: Andorid, iOS

Project Winter se drží stejné šablony jako Among Us a tomu podobné hry. Všichni hráči v týmu mají zdánlivě stejný úkol, v tomhle případě shromáždit suroviny a pokusit se přežít v ledové divočině, daleko od pomoci. Všichni se snažíte zprovoznit rádio nebo únikové vozidlo a dostat se co nejdřív do bezpečí.

Háček je v tom, že dva z celkových osmi hráčů mají trochu jiný motiv a místo, aby se snažili pomoct kolegům v nouzi je bodnou do zad a mrtvolu dají k ledu. Cílem hráčů na početnější straně je samozřejmě najít záškodníky a zbavit se jich, než skončí kolo.

Od počítačové verze se toho cestou na mobily moc nezměnilo. Jako zrádce pořád máte přístup k tajným cestičkám a kromě kladení pastí můžete svoje dosud přežívající kolegy třeba otrávit. A podobně jako na PC je komunikace jednou ze základních mechanik. Nejen, že se musíte s ostatními dobrat k tomu, kdo vás vlastně zradil, ale taky máte jedinečnou možnost se ze všech svých zločinů vylhat. Nebo případně shodit vinu na druhého zrádce a odejít s čistým štítem.

Spolupráce s ostatními hráči taky odvádí pozornost od toho, že byste mohli být onou černou ovcí. A když už jsme u toho, je to vlastně nutnost. I na straně přeživších by se vám mohl solo play dost nehezky vymstít. Automaticky se tak stáváte podezřelým a ti nekončí dobře.

Vlastně takovou jedinou novinkou na mobilních zařízeních je customizace vaší postavy. Za herní měnu, kterou obdržíte na konci každého kola, můžete nakupovat skiny. Trochu upravené jsou i herní mody, ale nečekejte žádné velké rozdíly. Naproti tomu jestli jste hru doteď nezkusili, tohle je jedna z možností. Project Winter Mobile je dostupný zdarma ke stažení na Google Play a AppStore.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *