Projektory na hraní, filmy a sport. Výbava, která ti nesmí chybět

02. 06. 2016 Miroslav Tomšů
1 050 zhlédnutí

I hráči počítačových nebo konzolových her potřebují odpočinek. Velký hokejový svátek máme za sebou, ale letošní rok nás čekají ještě minimálně dva sportovní vrcholy. Pořiď si pořádnou výbavu a vychutnej si sledování filmů s rodinou, fandění s přáteli a hraní her na maximum.

Být doma nebo na stadionu to je pořádný rozdíl. Atmosféru z místa vám přenést nedokáží, přiblíží vám ji však natolik, že nebudete věřit vlastním očím! Domácí filmové projektory BenQ s mezinárodně uznávaným standardem filmových HDTV barev Rec. 709. Jedná se o normu zaručující filmové barvy v takové kvalitě, jaké zamýšlel režisér a to bez kompromisů po celou dobu promítání – ideální argument pro manželku k zamaskování koupě projektoru za účelem organizace promítání fotbalu s přáteli nebo hraní po nocích na velkém plátně.

facebook__benq-projektory-pr

A právě barvy jsou jedním ze základních atributů, na které byste měli dbát při výběru projektoru. Dalším je pochopitelně svítivost příp. kontrast, integrované reproduktory, hlučnost a jiné speciální technologie. Vaši drahou polovičku bude také jistě zajímat celkový design. Všechny tyto vyjmenované vlastnosti přesně specifikují domácí projektory BenQ s označením W.

Společným jmenovatele je také kompatibilita s druhou generací sady pro bezdrátový přenos obrazu. Vysílač umožňuje připojení až 4 zařízení přes HDMI konektory. S přijímačem komunikuje na vzdálenost až 30 m v závislosti na prostředí. Skrze ovladač projektoru si tak snadno navolíte zdroj projekce mezi připojenými zařízeními.

Nekompromisní obrazový výkon a speciální technologie vylepšující obraz aneb chcete-li to nejlepší do domácnosti, pořiďte si BenQ W3000. Zajímavý pro vás taky může být model W2000 resp. W2000w. V moderním designu ukrývá precizní promítaný obraz, silné 20W reproduktory a stejně jako jeho kolega funkce pro úpravu promítaného obrazu – velký zoom, projekci na krátkou vzdálenost, posun obrazu aj. BenQ W2000w navíc obsahuje v balení již zmíněnou druhou generaci sady pro bezdrátový přenos obrazu a samotný projektor je přesně uzpůsoben k ukrytí přijímače v projektoru.

ilustrace1__benq-projektory-pr

Z dalších modelů zmiňme W1110, který nabídne 10W reproduktory, kvalitní obraz a verze W1110s také speciální fotbalový obrazový režim. Tento mód dokáže spojit přesné podání s digitálním vylepšením obrazu a tím přinést na vaše plátna mimořádně realistické pleťové tóny, svěží fotbalový pažit a obecně živější přenos vašeho oblíbeného zápasu.

Se stejným fotbalovým režimem, v jiném designu a s jinou konfigurací odpovídající nižší ceně než u předchozích projektorů s filmovým domácím využitím, je pro vás v portfoliu připraven model BenQ TH670s.

Vybere si opravdu každý. Doba pokročila, sledování filmů, sportu a hraní počítačových nebo konzolových her na pořádném plátně přináší nový zážitek a nové možnosti. Pozvěte kamarády a fanděte spolu, aniž byste se museli tísnit na pohovce u jedné malé obrazovky. Sledujte filmy s rodinou ve skutečné kvalitě s domácími projektory se standardem Rec. 709. Uspořádejte u vás doma noční lan párty u velkého plátna. Široký výběr a příležitost k modernizaci vašeho obývacího pokoje najdeš na CZC.cz. K vybraným modelům také promítací plátno zdarma!Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0