První zakřivený monitor s technologií NVIDIA G-SYNC

Zakřivený monitor Acer XR341CKA

Na výrobu výpočetní techniky a jejího příslušenství se specializuje společnost Acer několik let a nutno podotknout, že je tato značka po celém světě velmi oblíbená pro svou chytrou nápaditost a odhodlání bojovat s konkurencí a získat si zákazníky originálním přístupem. Nedávno došlo k představení monitoru, který disponuje technologií G-Sync od Nvidie. Čím je dále zajímavý? 

Když se oficiálně tento 34″ velký, zakřivený a vysoce širokoúhlý (21:9) monitor Acer XR341CKA představoval novinářům a odborné veřejnosti, zraky všech přítomných mířily na logo společnosti NVIDIA, pod kterým bylo velkými písmeny napsáno „G-SYNC™“, což značí, že se jedná o špičkovou technologii, která poskytuje dokonalý herní zážitek s minimalizovaným zadrháváním a deformací obrazu. Přítomnost této technologie utvrzuje fakt, že byla použita vůbec poprvé na světě a Acer má tu čest, že došlo k použití na jeho novém monitoru s modelovým označením XR341CKA. Monitor je vybaven opravdu náramně. Mezi jeho výzbroj patří také funkce DTS® , která zaručuje výbornou kvalitu zvuku vycházejícího z dvou 7W reproduktorů, dále zde nechybí ani podpora 100% pokrytí barevného prostoru a také funkce přizpůsobení jasu okolním světelným podmínkám, což přináší vzrušující zážitek ze zábavy v podobě her a to opravdu ve velkém stylu.

Monitor Acer XR341CKA nabízí QHD rozlišení (3 440 × 1 440 obrázkových bodů) na zakřiveném panelu typu IPS UltraWide, jenž disponuje poměrem stran 21:9 a 178° pozorovacími úhly, což v praxi zaručuje skvělý a dokonalý zážitek z hraní her a zábavy na poměrně velké zobrazovací ploše monitoru. Zařízení je vybaveno vstupy jako jsou Displayport, HDMI a má zabudované vstupy 3.0 HUB, které podporují rychlé nabíjení smartphonů a tabletů.

Monitor Acer XR341CKA bude ke koupi od června 2016 za cenu okolo pětatřiceti tisíc korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *