PS Plus – Březen v duchu války a kostek!

Společnost Sony na streamu State of Play oznámila nové hry, které budou k dispozici v rámci předplatné služby PS Plus v březnu. Hráči si dostanou příležitost stáhnout si tři hry, z nichž největší pozornost určitě upoutá akční střílečka Battlefield 2042 od Electronic Arts.

Battlefield 2042 měl sice spoustu chyb, ale vývojáři se stále snaží vydávat nový obsah. Hráči se mohou těšit na novou mapu, která bude k dispozici v této verzi hry. Další hrou v nabídce bude Minecraft Dungeons, což je akční RPG založené na kultovním titulu Minecraft. Zajímavé je, že tuto hru věnovala společnost Microsoft, což je konkurent Sony na trhu s herními konzolemi.

Třetí hrou v nabídce bude Code Vein od společnosti Bandai Namco. Tato sekačka nabízí hráčům epické dobrodružství v upířím světě. Hra je navržena tak, aby oslovila hráče, kteří mají rádi soulsborne hry, ale obtížnost hry není příliš vysoká, takže se jí mohou pustit i nováčci.

Tyto tři hry budou k dispozici v rámci služby PlayStation Plus Essential od 7. března 2023 do 3. dubna 2023. Přístup k nim budou mít majitelé jak nejlevnější verze služby PS Plus, tak i majitelé dražších předplatných PS Plus Extra a Premium. Verze Extra/Premium též navíc dostanou Uncharted Collection.

Celkově se jedná o zajímavou nabídku her, která by mohla oslovit široké spektrum hráčů. Od fanoušků akčních stříleček, přes milovníky Minecraftu až po hráče, kteří mají rádi RPG se soubojovým systémem soulsborne. Navíc tito hráči budou moci hrát tyto hry zdarma, což je skvělá příležitost, jak si zkusit nové hry bez nutnosti utrácet peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *