PS Plus – Uniklá únorová nabídka!

Nový měsíc přináší novou nabídku her pro předplatitele PlayStation Plus. Známý leaker a insider s přezdívkou billbil-kun tentokrát přichází s tipy na hry, které by se měly objevit v únorové nabídce. Ty by měly být dostupné od 7. února až do 6. března.

Podle billbil-kuna se hráči mohou těšit na OlliOlli World, Evil Dead: The Game a Mafia: Definitive Edition. Remake původně české hry by měl být dostupný pouze v některých regionech s tím, že ho jinde nahradí hra jiná. Poslední přídavkem na seznamu uzavírá DLC Destiny 2: Beyond Light. Je však nutné zdůraznit, že informace o únorové nabídce nebyly ještě oficiálně potvrzeny.

 

Hráči si stále mohou přidat do své knihovny hry ze současné nabídky, která zahrnuje Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 a Axiom Verge 2.

Billbil-kun je známý svými přesnými informacemi, ale i tak je vhodné brát jeho tipy s rezervou. On sám nedávno přišel s informacemi o vydání kritizovaných remasterů trilogie GTA, ale také s vydáním Age of Wonders 4 a předpovědí cenovky pro Redfall. Tyto informace zatím nejsou potvrzeny oficiálně.

V každém případě se mohou hráči těšit na novou nabídku her v únoru a uvidíme, zda se billbil-kun opět potvrdí jako správný zdroj informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *