PS Plus – V červnu si můžete zahrát basket!

Společnost Sony představila svou nejnovější nabídku her pro předplatitele služby PlayStation Plus v červnu. Tato nabídka je platná pro všechny tři tarify a zahrnuje hry pro konzole PS5 a PS4.

Od 6. června letošního roku budou mít předplatitelé možnost přidat si do své herní knihovny NBA 2K23 (PS5, PS4), Jurassic World Evolution 2 (PS5, PS4) a Trek to Yomi (PS5, PS4). Pokud ale do té doby nebudete chtít čekat, již nyní si můžete přidat do své knihovny hry GRID Legends (PS5, PS4), Chivalry 2 (PS5, PS4) a Descenders (PS5, PS4).

Nejnovější díl basketbalové série NBA 2K23 je vyvinutý společností Visual Concepts, avšak obdržel průměrná hodnocení jak od kritiků, tak od hráčů. Na druhou stranu se Jurassic World Evolution 2 těší lepšímu ohlasu. Tato budovatelská strategie od Frontier Developments, stejně jako jejich předchozí hra Planet Zoo, umožňuje hráčům vytvořit vlastní Jurský svět a starat se o dinosaury i návštěvníky parku. Hra Trek to Yomi je pak příběhovou akční hrou, která se inspirovala japonskou kinematografií. I když se jedná o průměrnou hru, získala si svou fanouškovskou základnu.

Předplatitelé vyšších tarifů služby PS Plus si také mohou užívat dalších her, které byly přidány v květnu. Kompletní seznam těchto her je k dispozici na webových stránkách.

Pokud zatím nejste předplatitelem PlayStation Plus, máte v červnu příležitost využít slevu 25 % v rámci akce Days of Play.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *