PUBG Mobile – NOVINKY – Zimní mapa

Nějaký čas zase uběhl a PUBG Corporation dokázali, že na mobilní verzi stále pracují a pracovat budou. Není se čemu divit, když tržby rostou do astronomických částek. V listopadu překonalo PUBG Mobile v tržbách mobilní verzi Fortnitu. V tu dobu měli tržby 1,7 milionu dolarů za den. 

Můj minulý článek se točil právě okolo implementace neskutečného množství mikrotransakčních prvků. Bohužel je to čím dál horší, ale zároveň PUBG Mobile nepřestává být skvělým mobilním portem, na kterém se neustále pracuje a to nám kritiku trochu znemožňuje. 

Hra je v současnosti ve sněhové závěji. Menu je krásně zasněžené, obchod je plný zimních motivů, ale mě nejvíce zaujala samozřejmě nová zimní mapa Vikendi. Ta je sice stále v betě, ale stojí za to!

Vikendi má rozlohu 6×6 a tak je něco mezi Erangelem (8×8) a Sanhokem (4×4). Vrací k dobám oblíbeného Erangelu a poskytuje tak mnoho skvělých spotů na schování. Terén je částečně zvlněný, plný kamení, stromů a jiných úkrytů. Mnoho otevřeného prostoru tak nečekejte a pokud si dobře naplánujete svůj postup mapou, tak téměř vždy se budete mít kde schovat. Mimo jiné zde najdeme úžasné lokace jako Cosmodrome s vesmírnou raketou, hrad na malém ostrůvku, Hot Springs a netradiční Dino Park. 

Skvělou novinkou jsou také možnosti hromadného kolektování denních misí nebo odměn, které jsou ve zprávách. Hráči jsou tak ušetřeni o každodenní nesmyslné klikání. Skvělou novinkou jsou také turnaje pro týmy, které poskytnou hodiny zábavy a snadno se vyrovnají klasickému PUBG. 

Nevýhodou PUBG Mobile stále zůstává záplava vyskakujících reklam, která vás nutí k mikrotransakcím. K tomu připojte spoustu eventů nutících hráče k vytažení peněženky a je z toho pěkný zmatek. Nejen že vám v menu svítí permanentně deset upozornění, ale bohužel zde ani není možnost, jak to obejít a eventů stále přibývá. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.