PUBG Mobile – NOVINKY – Zombie mód 1/2

Do PUBG Mobile byl přidán velmi zajímavý zombie mód, které nám hru zase trochu oživil a díky dobrému zpracování se jedná o zábavu na mnoho hodin. 

Zombie mód je možné hrát ve dvou variantách – Zombie: Darkest Night a Zombie: Survive Till Dawn 2. Oba módy jsou dostupné jenom pro TPP. (Third Person Perspective)

Každá z možností se hraje na upraveném Erangelu a bohužel není možné hrát na jiných mapách. Mapa byla upravena hned v několika ohledech. Tím prvním je velikost. Zombie mód se totiž hraje v omezenějším počtu hráčů (60) a na zmenšené mapě, která je vymezena zónou. Taktéž došlo k úpravám struktur. Zombies se sice mohou pohybovat stejně jako hráči, ale nejsou inteligentní natolik, aby mohli proskočit oknem na střechu sousedního domu. Hráč by pak mohl být následně v bezpečí a jenom vyčkávat. Vývojáři se tak snažili většinu těchto možností eliminovat, aby to měli hráči těžší. Samozřejmě to nešlo udělat úplně pro vše a hráči si vždycky nějaký ten “hack” najdou. Třetím prvkem bylo přidání budovy Raccoon Police Department na východ od školy, která může posloužit jako útočiště, ale hlavně nás mám informovat o tom, že zombie mód vznikl v kolaboraci s Resident Evil. Co se týče aut, tak ty byly razantně omezeny a spawnují se doslova s kapkou benzínu, aby hráči nemohli celou hru jenom zběsile jezdit po mapě. 

Pojďme se podívat na jednotlivé módy. Zombie: Darkest Night spočívá v tom, že hráč musí vydržet až přijde záchrana a evakuuje ho z mapy. Časový limit je stanoven na 30 minut a za tu dobu je nutné si poradit s 12 vlnami zombies. Síla nepřátel se postupně zvedá a pokud se vám bude první vlna pomalých zombie zdát směšná, tak přijde něco horšího. Například nakažení psi, minibossové, zombie co plivou toxickou kapalinu až na střechy paneláku, apod. Zombie: Darkest Night má ještě jeden důležitý háček a to, že v noci je mapa zamořena toxických plynem, která vás rychle zabije. Nutnost zdržovat se v noci jenom uvnitř budov tak celou obtížnost ještě zvedá. 

Pokračování v dalším článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *