PUBG Mobile – TÉMA – Potřebujeme vaše kreditky!

17. 09. 2018 Filip Starý
927 zhlédnutí

Mobilní verze PUBG patřila v poslední době k mým neoblíbenějším hrám. Vývojáři na hře neustále pracují, přidávají nové prvky, hra nabírá na komplexnosti, ale již od začátku se to zdálo celé trochu podezřelé. Tak skvělá hra přece nemůže být zdarma, nebo jo?

Nebudeme chodit okolo horké kaše, PUBG Mobile mě po posledních updatech velmi zklamalo. Ze skvělé hry se pomalu stává něco velmi otravného. Proč? Hra se z vás jednoduše snaží vytáhnout peníze. Ale pojďme nejdříve ke kladům.   

Vývojáři z Tencent Games odvádí skvělou práci. V mobilní verzi již nalezneme všechny 3 mapy, nejpozději byl přidán samozřejmě Sanhok, který poskytuje dynamický a netradiční gameplay díky zmenšené mapě. Ve hře taktéž najdeme novější předměty jako je Flare gun, která přivolá drop přesně na Vaše místo a dostanete buď vybavení nebo obrněného UAZe. (Pokud se nacházíte mimo zónu.) Matchmaking funguje taktéž již bez problémů.

Ten háček začíná již v podobě eventů, díky kterým můžete získat speciální a ojedinělé vybavení. Jde to samozřejmě bez reálných peněz, ale po chvíli Vám dojte, že hra se všemi možnými způsoby snaží, abyste prostě zaplatili a urychlili obdržení netradičního předmětu, který nelze získat z beden za klasické coiny. To samé platí o dalším eventu, který je založen na “levelování” passů. Za questy dostáváte další levely a získáváte odměny, samozřejmě máte ale možnost koupit si premium passy za reálné peníze a dostávat o mnoho lepší odměny. A tak bychom mohli pokračovat dál. Mystery drop, ze kterého vám padne speciální nabídka za reálné peníze? Skoro desítka crateů a pouze jenom jeden je za klasické coiny? Ne děkuji.

PUBG Mobile vás bohužel v současnosti bude bombardovat ultra jedinečnými nabídkami za reálné peníze ze všech stran a tento koloběh si budete muset projít při každém zapnutí hry. Osobně bych za mobilní verzi hry raději zaplatil, než být pořád dokola nucen použít kreditku na nákup “exkluzivních” předmětů.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0