PUBG – NOVINKY – Je tady výročí!

Březen 2018 je měsícem, kdy Playerunknown’s battlegrounds slaví již rok své existence a za tu dobu ušlo obrovskou cestu.

V rámci prvního výročí navázalo PUBG Corporation spolupráci s jedním z nejznámějších výrobců herního příslušenství – Steelseries. Toto partnerství vyprodukovalo jedinečnou edici herního příslušenství ve stylu PUBG. Máte možnost tak dostat kvalitní herní periferie ve stylu jedné z nejúspěšnějších her posledního roku.

Ke koupi je například Steelseries herní podložky s tradičním PUBG artem, ale to hlavní teprve přichází. Spolupráce mezi společnostmi není zaměřená až tak na prodej, ale spíše na rozdávání příslušenství hráčům. Ano, slyšíte správně.

Hlavní událostí je výroční giveaway, do kterého se může zapojit každý! A do konce zbývají jenom čtyři dny. Samotný giveaway najdete zde: https://steelseries.com/pubg a ceny jsou více než zajímavé.

Na prvním místě je MSI OPTIX monitor a příslušenstvím, který rozdávají bohužel pouze jeden. Dále v soutěži najdete například trojkový batoh naplnění Steelseries příslušenstvím. Velkou cenou je taktéž podložka podepsaná samotným Brendanem Greenem a nikdo by určitě nepohrdl Bezdrátovými Arctis Pro. Ve větším počtu tam jsou následně klíče na samotnou hru, hrníčky, trička, plyšová chicken dinner a další. Za zkoušku zapojit se to rozhodně stojí.

V rámci zmiňovaného výročí dochází taktéž k výrazné změně ohledně zbraní ve hře. Jak jste možná již zaslechli, velkou novinkou jsou skiny! Jako první se do hry dostává skin na SCAR-L, který dostane každý hráč jako dárek k výročí, stačí se jenom zalogovat. Velkým krokem je taktéž spuštění mobilní verze hry, která běží překvapivě dobře a poskytne i zábavu těm, kterým nestačí technické požadavky pro spuštění PC verze.

PUBG má za sebou obrovský kus cesty a je jedině dobře, že se o tu radost dělí i se samotnými hráči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *