Raccoon Unhappy – MOBILNÍ HRY – Akční meziplanetární RPG chlupatými hrdiny!

Raccoon Unhappy je připravovaná a poměrně očekávaná akční RPG roguelike adventura pro mobilní platformy od malého studia XD Entertainment. Jestli jste o ní zatím neslyšeli, je nejvyšší čas napravit to. S roztomilým mývalem v hlavní roli vás čeká cesta mezi planetami, stavba hvězdné lodi a hledání posádky.

  • Datum vydání: není stanoveno
  • Vývojář: XD Entertainment Pte Ltd
  • Platformy: Android

Svět stvořen Mývalými bohy je plný nástrah a nebezpečí čeká na každé z jeho planet. Ale to jenom těžko zastaví chlupaté hrdiny před jeho objevováním, lootováním a bojováním s ostatními.

V tomhle nelítostném světě, by se jeden mýval mohl jednoduše ztratit nebo hůř, úplně upadnout v zapomnění. Takže, k tomu, abyste neztratili pozornost míněných bohů, musíte dodržovat pár jednoduchých pravidel. Za prvé, postavit se všemu chlupatému v dohledu. Vítěz může být jenom jeden a čí schopnosti a speciální ability jsou lepší, se rozhodne hned na místě. Za druhé, musíte si opatřit loď. To a skončíte s jednou planetou, abyste se mohli přesunout na další a pokračovat v zápasech. A za třetí, nikdy necestujte sami. Nejen, že se hodí společnost, ale nebudete přece všechno dělat sami. Šampion musí odpočívat.

Gameplayově se hra perfektně trefuje do kategorie roguelike a samotní vývojáři se tím vlastně na svých stránkách chlubí. Nesnaží se o nějaké vylepšení žánru a nepřichází s přelomovými mechanikami, souboje jsou rychlé, plné vizuálních efektů a zvednou vás ze židle. Nepřátelé i jejich nadřízení k tomu vypadají stejně dobře jako samotný hrdina a nakopat jim zadek, je tak trochu čest.

Zatím je Raccoon Unhappy dostupná na stránkách Tap Tap, jak vývojáři uvádí ve velmi raných fázích vývoje. Takže musíte počítat s chybami a nestabilitou. A i když se hra ještě neblíží k finální verzi, už teď je to moc zajímavý kousek. Momentálně běží jenom Raccoon Unhappy na Androidech a informaci kdy nebo jestli se dočkají i další platformy, drží ve svých packách jenom Mývalý bohové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *