Rainbow Six Siege – NOVINKY – Zmutovaný přídavek operace Outbreak

Trend zombie módů je asi tím nejzajímavějším, co se do klasických FPS stříleček mohlo dostat. První začali Activision s jejich Call of Duty, tuším že se jednalo právě o epizodu Call of Duty: World At War, kde se poprvé objevil herní mód, ve kterém po vás šly hordy nemrtvých nepřátel. Stejným směrem se vydaly i další epizody legendární série Call of Duty, včetně současně aktuálního dílu Call of Duty: WWII. Takový kvalitně zpracovaný zombie mód ale nemusí figurovat jen v Call of Duty, ale například v neméně oblíbené FPS střílečce Rainbow Six Siege.

Limitovaný obsah jménem Outbreak, který pošle hráče proti počítačem ovládaným zmutovaným bojovníkům proti zákonu. O limitované edici mluvím kvůli tomu, že se jedná o speciálně časově oddělenou formu herního módu. Od března do dubna, konkrétně od 6. března do 3. dubna potrvá tato akce Outbreak. Hráči se budou vydávat na mapu jménem Truth or Consequences, která zobrazuje městečko, kde se udála biokatastrofa a celou městskou část postihla epidemie neznámého druhu viru, který mění obyvatele ve zmutované stroje na zabíjení. Nejedná se tedy přímo o zombie, spíše o geneticky zmutované jedince, ne nutně nemrtvé.

Ubisoft tímto DLC dokazuje, že má zájem se o hru nadále starat a přinášet do ní zajímavý a mezi hráči vítaný obsah. Operace Outbreak je prvním takovým velkým přínosem do titulu, její zajímavost je tedy umocněna časovou exkluzivitou. Zatím se neví, jak bude možné se do operace Outbreak podívat i po vypršení akce, a jestli to vůbec bude možné. Každopádně se všichni, co již Rainbow Six Siege vlastní, mohou těšit březen, kdy se operace Outbreak otevírá pro všechny hráče na PC, Xbox One i PlayStation 4. Pokud vás tedy již klasická policejní akce v Rainbow Six Siege znudila, operace Outbreak je přímo pro vás, nenechte si ji tedy ujít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.