Razer vyvinul speciální set klávesnice a myši pro Xbox One – KONZOLE

Pro mnohé hráče na počítačích je naprosto nemyslitelný přechod na konzole z důvodů ovládání. Každý den slýchám neskutečné množství počítačových hráčů stěžovat si na to, že myš a klávesnice je mnohem vhodnější na hraní než ovladač konzole. Dnes tu ale nejsme pro to, abychom toto tvrzení vyvraceli. Pro některé hráče na PC totiž dost možná konečně dozrál čas zkusit konzolové hraní, americká firma Razer totiž vyvinula speciální hráčský set pro konzole, který sestává z klávesnice a myši a lze připojit k Xboxu One, potažmo i Xboxu One S a Xboxu One X.

Nová řada příslušenství pro konzole od Microsoftu jménem Razer Turret cílí právě na hráče, kteří si nemohou zvyknout na hraní s gamepade, tedy ovladačem herní konzole, a chtějí se vrátit k hraní na klasických periferiích jako je klávesnice a myš. Razer Turret toto splňuje. Aby se neřeklo, hrát s těmito kousky příslušenství můžete i na počítači s Windows 10 a vše bude fungovat stejně dobře. Pro Xbox však Razer Turret nabízí speciální funkce, jako je svícení Razer Chroma spojené s Xbox Dynamic Lightning, což je funkce, při které se vám přizpůsobí podsvícení klávesnice a myši při vašem hraní.

Nechybí ani obligátní tlačítko Xbox pro rychlý návrat na základní domovskou obrazovku Xboxu One a jeho rozhraní Windows 10. Klávesnice má dokonce vysouvací podložku pod myš, takže by mělo být pohodlné hrát i s klidem na klíně. Obě periferie jsou bezdrátové a výrobce slibuje výdrž až 40 hodin na jedno nabití. Jediným zádrhelem může v tuto chvíli být dostupnost, která u nás není oficiální a pokud máte skutečně velký zájem o set Razer Turret, musíte si jej zakoupit na zámořském Microsoft Storu, kde vás vyjde na necelých 250 dolarů, tedy asi 5 700 korun bez daně. Sami tak musíte zvážit, zdali se vám to vůbec vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *