Red Dead Redemption 2 – NOVNIKY – Posunut na rok 2018!

Před necelými dvěma dny přišlo velké oznámení ohledně chystaného westernového pokračování Red Dead Redeption 2. Rockstar posunul celé vydání hry až na rok 2018. Tato zpráva rozhodně nepotěšila většinu hráčů. A nejen hráči, ale také obchodem. Akcie Take-Two během několika minut klesly o několik procent své hodnoty.

Rockstar ještě ten den vydal prohlášení, kde společnost konstatovala, že potřebuje ještě nějaký ten čas na práci pro splnění a vytvoření plnohodnotného herního zážitku. Ředitel firmy Strauss Zelnick se poté pokusil situaci mírnit svou vlastním prohlášením. V něm řekl, že je velkou snahou vydávat své tituly před vánočními svátky. Ovšem v dnešní době se hry prodávají celoročně, bez ohledu na sezónu, ale s důrazem na jejich kvalitu. Jako příklad uvedl první Red Dead, které vyšlo v průběhu května, a přesto zažil velký úspěch.

„Hry se hrají celoročně.“ Proto podle svých slov věří, že pokud bude hra splňovat hratelnost se skvělým příběhem a neobvyklým zážitkem, hráči si budou titul kupovat kdykoliv. Z části hráče, ale trh tím rozhodně přesvědčil, neboť akci firmy se opět vrátili na svoji původní hodnotu. Nyní už stačí jen doufat v dovedení hry do konce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *